Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mondhatja azt a...

Terhesen mondhatja azt a nőgyógyász, hogy alul valami meg van vastagodva, erős, és eddig nem mondta, uh-t nem csinált, mert szerinte nem terhesség?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt fogalmazd meg érthetöre. Most terhes vagy, vagy pedig nem? Mi van megvastagodva?
2013. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nögyógyász a terhes?
2013. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hüvelyemben valami hártya vagy csont, nem volt egyértelmű. Én gyanítom, hogy terhes vagyok, de ő nem hitte el, és nem csinált uh-t. De kicsit fáj is, ha benyúlok, és régebben ezt nem említette.
2013. júl. 25. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Méh-nyálkahártya?!
2013. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az milyen mélyen van, de most fáj, ha benyúlok..
2013. júl. 25. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miből gyanítod hogy terhes vagy?

Késik a mensesed? Csináltál tesztet és pozitív?

A hüvelyedben nincsen csont, ha valami dudort érzel, az lehet sérv.

A méhnyálkahártya a méhedben van, azt nem érezheted, max. a méhszájat ha nagyon lent van.


Ha valóban terhes vagy, az utolsó mensesed első napjához 6 hétre menj el a nőgyógyászhoz, akkor már kell hogy lásson valamit ultrahangon.

2013. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!