Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan érzés van az alhasamban...

Olyan érzés van az alhasamban mintha meg akarna jönni.36+1 vagyok, ez jelezheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Jóslófájások, ilyentájt kezdődik, eltart még pár hétig is simán. Nekem kb 1-1,5 hete kezdődött. Társul hozzá derékfájás, keményedés.

37+6 h km

2013. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De lehetséges hogy 1-2 hét múlva már szülök is?
2013. júl. 26. 12:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Derékfájás nekem is van mellé, éjszaka ezekre ébredtem.
2013. júl. 26. 12:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, én kétszer szültem eddig, soha nem voltak jóslóim. Az elsőnél nyitva is volt a méhszáj hetekig, mégsem indult be, indították. Másodszor minden előzmény nélkül megrepedt a burok a 34 hét végén, mese nem volt, szülni kellett. Most harmadszorra másfél hete jóslózom, voltak nagyon kemény, durva fájások is, nyitva is a méhszáj, NST is mutatta a keményedéseket, mégsem indul be. De ha szülnél 2 hét múlva, sem lenne gond, teljesen időben vagy már.
2013. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint reménykedek hogy 2 hét múlva kb. szülök.
2013. júl. 26. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, előző voltam. Éjjelente én is ébredek, voltak már 1 órán át tartó fájásaim, de bealudtam végül, és elmúlt. Amíg nem rendszereződik, semmi értelme indulni.
2013. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden esélyed megvan rá. Még kicsit várjon az a baba, ha betöltöd a 37. hetet, már hivatalosan sem koraszülött. Pihenj, ha tudsz, már minél többet.
2013. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A joslo semmire nem garancia. Nekem van ilyen megjon erzesem ugy a 30.het ota, azt hittem hamarabb jon a baba, sot igazi fajasszeru valami is volt a 36.heten, de most vagyok 39+1 hetes es meg semmi.
2013. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 27. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!