Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korodig mersz/merté...

Hány hetes korodig mersz/mertél egyedül elmenni otthonról? És ha már nem mentél egyedül, kit vittél magaddal?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy elmész a boltig vásárolni, hanem arra, hogy olyan helyre mész, ahol nincs szülő, barátnő, rokon. Pl. valami hivatalos dolgot intézni, vagy például egyetemre. Egészen a szülésemig kéne járjak egyetemre, de nem tudom, mikor ne merjek már elindulni egyedül? És az utolsó hetekben már ki sem mozdultok otthonról?
2009. okt. 23. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én az utalso napig mentem mindenhova de vittem magammal mindig telot.Szerintem a suliba nem járhatsz végig de ezt a tanáraid döntik el
2009. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én még lakcimet mentem intézni 15-én és 20-án szültem. Mondjuk lekopogom, nekem nem volt problémám a terhesség alatt, még hányingerem sem volt, ezért voltam ilyen 'bátor' ! :) Ha esetleg rosszul vagy, vagy ilyesmi, szerintem ne nagyon mászkálj egyedül, mert az emberek sajnos nem nagyon segitőkészek. :(

2009. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én 38.hétig jártam egyedül,utána már anyu jött velem ha valahova mentem.mondjuk én már a végén csak akkor mozdultam ki otthonról mikor muszáj volt(uh,nst).41.héten szültem.

könnyü szülést.

2009. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még a terminusom napján is egyedül mászkáltam. Gyalogoltam km-eket, buszoztam 40 km-t,... :D

Aznap befektettek a kórházba, 2 nap múlva szültem.

Szerintem nem engedik, hogy utolsó napig járj iskolába.

Ha mégis, az utolsó napokban már vigyél magaddal cuccokat (törölköző, papucs, tusfürdő, hálóing,...)! Csak a legfontosabbakat.

Amúgy meg addig menj egyedül, amíg biztonságban érzed magad. Mindegy, hogy mi mit írunk. Neked kell tudnod, hogy hogy érzed magad.

2009. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokta. Nekem is ez a bajom, hogy mi lesz, ha valahol beindul a szülés? Rosszul nem vagyok, nem fáj semmim, mondjuk, még csak 26 hetes vagyok, ráérek még. De a terhességet jól viselem. Attól félek, mi lesz, ha valahol váratlanul elfolyik a magzatvíz. Mert azért lássuk be, ez mindig nagyon váratlanul tud megtörténni. A páromat szegényt majd mindig készenlétben kell tartani, de ő is szaladgál, pénzt csinál, feleslegesen nem akarom igénybe venni. Szerencsére anyumék az egyetemhez viszonylag közel laknak.
2009. okt. 23. 11:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
en a utolso pillanatig a 3 eves fiammal magonk mentunk jottunk,meg vezettem is.gond nelkuli terhesseg volt.
2009. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a szülésem napján /első gyerekkel/ délelőtt elmentem vérvételre, majd nőgyógyászhoz, mert fájt a derekam.

Azt mondta:-Sétáljon haza, kismama, pakoljon össze, aztán sétáljon el a szülőotthoba, este 6-7 között meglesz a baba.!

Így is tettem.

Hazasétáltam, megfürödtem, összepakoltam, és besétáltam a kórházba, közben elintéztem vagy 5 telefont, mert akkor még nem volt mobil./26 éve/

Második gyerekemmel is utolsó előtti napíg egyedül jártam mindenhová.

Csak azért az utolsó előtti-íg, mert vasárnap szültem, és akkor mindenki otthon volt, párom is.

Nyugodtan mászkálj, a magzatvíz általában nem szokott minden előjel nélkül elfolyni.

Vagy fájás, vagy nyákdugó megelőzi, vagy rózsaszínezés.

Üdv.

2009. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem hirtelen ment el a magzatvizem. Éppen ügyet intézni voltam reggel, amikor szivárogni kezdett. Haza mentem, megcsináltam az ebédet - közben beindultak a fájásaim - és 1-2 óra elteltével már 5 perces fájásoknál bementem a kórházba. Ez volt du 3-kor és este 9-re lett meg a babám! Könnyű szülést kívánok! :)
2009. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Szóval nem fog teljesen váratlanul érni a dolog, remélem.
2009. okt. 23. 13:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Január 24.ere voltam kiírva.Az nap még elmentem az autónkat bejelenteni.A lányom 6 nappal késöbb jött.Jan.30.-án született.
2009. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!