Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szapora pulzus, légszomj -...

Szapora pulzus, légszomj - tapasztaltátok?

Figyelt kérdés
Nagyjából a 30. hét óta fordul elő, hogy hetente néhány alkalommal minden előzmény nélkül felmegy a pulzusom (normális vérnyomás mellett) 90-100-ra percenként, és úgy érzem magam, mint aki futott, szaporábban veszem a levegőt. Semmi különöset nem csinálok, legtöbbször a konyhában jön rám, és ilyenkor le kell ülnöm. Fél óra vagy egy óra múlva megszűnik a probléma. Ez normális lehet? Nálatok is van/volt ilyen?
2013. júl. 27. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
pánikbetegség :(
2013. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez normális, nekem is iszonyat szapora volt a pulzusom mindkét terhességem alatt, sokszor annyira, hogy nem is bírtam aludni. Terhesség alatt 130-ig normális a pulzus, ne aggódj. De ha mégis aggódsz miatta, akkor hívd fel a védőnőt vagy az orvost és kérdezz rá.
2013. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó heteket én is ezzel a tünettel éltem. Az orvos sem tudott vele mit kezdeni, azt mondta elég gyakori.
2013. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, már 3 gyereket kihordtam mellette.

A 130-as pulzus már nem normális.

Nekem egyszer volt 124, de az is borzalmas volt, azt mondta a dokim, hogy ha az ismétlődik, akkor lehet hogy gyógyszer kell. Nem ismétlődött.

2013. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100 körül viszont gyakran volt. Ez lemaradt...
2013. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen normális, ne aggódj!

Két terhességem volt, nekem is az utolsó két hónapban magasabb volt a pulzusom, a védőnő egyszer 96-ot mért és jól megíjesztett, hogy ez nagyon magas. Ezután állandóan mértem otthon nekem is 80-90között volt. Annyira aggódtam, hogy megkérdeztem egy kardiológust, aki megnyugtatott, hogy a terhesség idején ilyen előre haladott állapotban ez teljesen normális, hiszen a szívnek két ember helyett kell keringetnie a vért a testedben. Ja és a vérnyomásom nekem is mindig rendben volt. Pihenj sokat, nekem amióta megszültem, elmúltak a panaszaim. Minden jót!

2013. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normáloi!

Légszomj...ne is mondd.Azzal küzdök hetek óta,borzalmas,levegőt alig kapok néha! Fúúú.....

Pulzus növekedése is normális a védőnő is mondta.Nekem van hogy a fenekembe,talpamba,mindenhol azt érzem lüktet szaporán!34hkm

2013. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*normális
2013. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Milagros ***** válasza:
DE HOGY PANIKBETEGSEG! EZ "TELJESEN NORMALIS". EZ IS ELMULIK. NE TORODJ SENKIVEL ES SEMMIVEL, GONDOLJ ARRA HOGY NEM IS SOKARA LATOD ES KEZEDBE VEHETED A BABADAT! NAGYON SOK BOLDOGSAGOT KIVANOK NEKTEK, ES EGESZSEGET! GRATULALOK A BABAHOZ! NEM SOKARA TE LESZEL A LEGBOLDOGABB A VILAGON!( MAR MOST IS AZ VAGY, DE ENNEL LESZEL MEG BOLDOGABB IS ,HA MEGSZULETETT!) :)
2013. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
miért írsz capslockkal te ostoba?
2013. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!