Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok, aki a gyed és a gyes...

Csajok, aki a gyed és a gyes kérdésben otthon van. Kapok így gyest, gyedet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2009.ápr.4-től van bejelentett munkám és most 28 hetes terhes vagyok.2010.jan.elejére vagyok kiírva. Kapok e gyedet és gyest ha még ebben az évben megszülök, mert 2009.ápr.4. előtt nem volt bejelentett munkahelyem.Ilyenkor figyelembe veszik ezt az évemet? Mert csak ebben az évben van 180 munkaviszonyom.Remélem érthető voltam.
2009. okt. 23. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
igen kapsz
2009. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így van, bár én decemberre vagyok kiírva, így biztos idén meglesz a babám. A 6 hónap lgyen meg az a lényeg :)
2009. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szülés előtti 2 éven belül kell a 180 napos biztosítás. Az meg van. Biztos kapsz! Volt olyan (ügyfeleim között, bérszámfejtek)akinek a szülés előtti napon lett meg a 180 nap. Kapott ő is.
2009. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha most elmegyek táppénzre a szülésig, az befolyásol valamit az is munkaviszonynak számít.Így esetleg kevesebb gyedet vagy gyest kapok? Vagy még várjak a táppénzzel hogy biztos meglegyen a 180 napon?
2009. okt. 23. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennél bővebben és érthetőbben én sem tudnám leírni. Lentebb egy kicsit, van egy hosszú válasz, de a lényeg, beleszámít a táppénz is.

[link]

2009. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2009. okt. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!