Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utalhat ez valami gondra?...

Utalhat ez valami gondra? Kb.4, vagy max.5 hetes terhes lehetek. Van egy + tesztem is.

Figyelt kérdés

Viszont pár napja enyhe barnás folyásom van,ill. mikor nagy Wc-zem,akkor már kétszer volt pici vérzés is.De nem sok,csak a Wc papiron látszott. A hasam sokat fájogat,de az sem vészesen.Na,és hasmenésem is van már pár hete.

Van már két fiam,és náluk semmi ilyen nem volt. Kellene aggodnom,vagy ezek természetesek?


2009. okt. 23. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a doki,azt mondta,de lehet h nem igaz,h a hasmenés a vetélés jele,szerintem irány a kórház és nézesd meg magad! szoritok értetetek h csak vaklárma legyen!
2009. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az élénk piros szinű vérzés semmiképp nem természetes! Ha továbbra is vérezgetsz szerintem keress fel egy orvost! A barnázás is egy korábbi vérzésre utalhat.

Nem eröltetted meg magad, vagy esetleg nem a szexuális együttléttől lehet?

Nekem is volt vérezgetésem (szerintem az orgazmustól), mentünk is az ügyeletre, szerencsére nem lett semmi gond.

Remélem nálad se lesz!

Boldog babavárást!!!

2009. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat,majd hétfőn megyek orvoshoz. Remélem,hogy tényleg nincs semmi baj,csak túl reagálom.

Azért fura,mert a másik kettönél,tényleg semmi tünet nem volt. Bár tudom,minden terhesség más.

2009. okt. 23. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálam ez rosszat jelentett, én is barnáztam az elejétől... de csak nem múlt, míg egyszer egy tisztasági betétnyi piros jött..., és onnantól háiába kaptam Utrogestant, a babám már nem fejlődött.Szerintem ügyelet, de úgy fél órán belül!!!
2009. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha te tudsz hétfőig várni akkor gratulálok neked. A vérzés sosem normális dolog egy terhesség alatt. Én is elvetéltem és majdnem el is véreztem pedig mi rohantunk a kórházba azonnal. Meg se tudtak rögtön műteni annyira megindult a vérzés. De hát ezt te tudod. Ha nem félsz és nem aggódsz a babádért akkor várjál hétfőig.
2009. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem a vetélésem kezdődött barnázással, de állítólag lehet a tapadástól is... nem tudom mennyire igaz, csak több helyen olvastam
2009. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod hívd fel a dokid és kérdezd meg mi legyen.

Nekem is detto ez volt most. Amikorra nagyjából vártam a mensit el is kezdtem barnázni (azt hittem újra egy sikertelen hónap), de fura volt hogy az átlagos erős vérzés helyett most 6-7. napja ugyan olyan mennyiségű és színű maradt. Csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Felhívtam a dokim, aki azt mondta hogy ha a mensi időszakában vagyok akkor az tekinthető "normális" kategóriának mert a szervezet esetleg lassan reagál, illetve lehet hogy a ciklus végén volt a fogantatás és még a méhnyálkahártya egy darabja leválik. Ha a baba "hibás" akkor úgy is el fog menni és akkor menstruációval el fog menni. Persze, ha erősödik a vérzés vagy görcsök jelentkeznek akkor vagy a dokid keresd meg vagy az ügyeletet!

De nekem el is múlt (ahogy a mensi is szokott) és azóta sem folyás sem egyéb panasz nincs. Jövő héten megyek az első uh-ra. Az első gyermekemnél nekem sem volt ilyen!

Egy telefont mindenképpen ejts meg és figyeld magad! Drukkolok hogy minden rendben legyen!

2009. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mi van veled? Mi történt Veled azóta?
2009. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt időm írni,bocsi!

Szerencsére nincs semmi baj,a baba jól van. :)

Köszönöm a válaszokat!

2009. okt. 27. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!