Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a problémámmal...

Mit gondoltok a problémámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Számításaim szerint 11 hetes terhes lehetek. Mivek semmi tünetem nem volt, egy hete jöttem rá, hogy terhes lehetek. Csináltam tesztet, pozitiv lett. Jövő héten megyek dokihoz, Szerintetek mit fog szólni,hogy ennyi hetesen mentem hozzá?
2009. okt. 23. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

?

semmit. semmi köze hozzá, szabad ember vagy.

én védőnőhöz is csak 13 hetesen mentem.

2009. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a választ. Megnyugtattál, főleg azzal, hogy 13 hetesen mentél védőnőhöz. Ismerősöm azt mondta, hogy a védőnőnek biztosan nem fog tetszeni, hogy ilyen későn fogok hozzá menni.
2009. okt. 23. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondtak ilyeneket, hogy a védőnőnek nem fog tettszeni, mert én pedig pont 14 hetesen mentem. Nem szóltak semmit, de nem is érdekelt volna az sem ha szól. Dokihoz jártam, semmi köze hozzá! Nekem egyébként is a dokim mondta, hogy csak a 12. heti uh után menjek a védőnőhöz. Ne izgulj semmi gond!
2009. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A védőnő egy senki...az csak arra való,hogy megírja a kis könyvedet,és havonta vizelettesztet csináljon!A kötelező vizsgálatokat ne hagyd ki,menj havonta ellenőrzésre...ennyi!

Akkor neked már nagyon esedékes a kötelező 12.heti nyaki redő vizsgálat!Arra minél hamarabb menj!

2009. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 12. héten 0. ultrahang van, az első a 12. héten esedékes. A védőnőt tegnap hívtam, mondtam, hogy 10 hetes vagyok, valamikor meglátogatom, úgy hallottam időszerű. Semmit nem mondott, csak hogy hétfőn megbeszéljük a részleteket.
2009. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

No problem!

Anno anyukám 22 hetesen ment el először orvoshoz(velem volt babás).

Már javában mozogtam! :)

Megkérdezték tőle,hogy hol volt idáig?Ő csak annyit felelt,hogy dolga volt! :D

2009. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én Anyukám huszonvalahány hetes volt a húgommal,mikor végre a terhességére koncentrált a doki.Addig ugyanis folyton azt hajtogatta Neki,hogy valószínűleg ciszta és műteni kell.....
2009. okt. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!