Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudom megnézni Ceizel...

Hol tudom megnézni Ceizel Endre nyilatkozatát, amiben a H1N1 oltás mellett kampányol?

Figyelt kérdés
A híradóban láttam belőle egy részletet, de az egész érdekelne.
2009. okt. 23. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Én is csak a Híradóban láttam...lehet hogy nincs is róla hosszabb felvétel.

Talán ha a keresőben beírod!

Tegnap voltam vizsgálaton,egy kismamival dumáltam...5hónapos trehes,beadatta a szurit...semmi baja...és ráadásul megnyugodott...a babának is jobb,mondta,hogy nagyon sokat idegeskedett ezen!

Én is menni fogok jöv héten...te be szeretnéd adatni?

2009. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ellene kampányolok. Bár egy senki vagyok.
2009. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



ennél bővekket nem találtam, de tudod, google, a barátod :D

2009. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát én már egyáltalán nem tudom mit csináljak... tök rossz ez a bizonytalanság. Ha beadatom és bajt okozok ezzel a babámnak akkor soha nem tudnám megbocsátani magamnak. Ha pedig nem adatom be, akkor meg ki tudja mi lesz.... szóval eléggé magam alatt vagyok. Én is sokat rágódom ezen. Nem tudom mi lenne a helyes. Itt az összes H1N1-el kapcsolatos kérdést elolvastam, de nem lettem így sem okosabb. Az is nehezíti a döntést, hogy a környezetemben lévő orvosok nem javasolják az oltást. Férjem azt mondta várjunk még, hátha lesz valami fejlemény az üggyel kapcsolatban. Szóval baromira nem tudom mit csináljak.
2009. okt. 23. 16:30
 5/15 A kérdező kommentje:
ja, 13 hetes vagyok
2009. okt. 23. 16:31
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül! Sokan vagyunk tanácstalanok! Én nem adatom be, sem a család, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a helyes.

Vigasztaljon, hogy rengeteg ember /kismama és nem kismama is/ így van ezzel. Reménykedjünk, hogy nem lesz gáz!


Boldog babavárást! :)

2009. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

sztem az igencsak jelent vmit ha a dokik sem ajánják,nem gondolod?c.endre meg le lett fizettve.ennyi.nincs az a pénz amiért beadatnám.


10 hetes km

2009. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most az a legutolsó, hogy kismamáknak nem ajánlják. Én eddig sem adattam be semmilyen influenza ellen, felnőtt, egészséges emberek vagyunk, miért történne baj? Én nem rizikóznék egy bénulást, idegkárosodást, vagy halált, mint mellékhatás.
2009. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom, hogy kismillió példa van már, hogy melyik oltás, miért nem jó! És csak évekkel később derül ki. Pl. amit anno 6.-ban kaptunk, az a nagyon fájós BCG, na káros az agyra, úgyhogy először az EU tiltotta be, aztán pár év múlva kis hazánk is... :S

Nem akarok így járni egyetlen betegséggel kapcsolatban sem. :( Én is félek egy picit, de ez van, nincsenek hiteles információk, tehát dönteni sem tudunk okosan. Egy leteszteletlen valami nekem magárt beszél, amikor nem a félelem mondatja velem a szavakat.

95%, hogy kihagyom az oltást.

2009. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nem irigyellek, hogy ilyen "kicsi" terhes vagy még! Én tettem fel a legutóbbi H1N1-es kérdést, mert teljesen elbizonytalanított Czeizel, de úgy döntöttem, hogy nem oltatom be magam. Nekem azért sokkal könnyebb, mert 2 nap és 35. hétben leszek...

Kívánom, hogy jól döntsetek!

2009. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!