Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettentően fáradtnak érzem...

Rettentően fáradtnak érzem magam mostanság, pedig pihenek, rendesen eszem, elég folyadékot fogyasztok, szedek vitamint és vasat, nem értem mi változott, szinte egész nap aludnék - van így más is?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama
2009. okt. 23. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pedig még csak a 31.hetet taposom:S

Nemtudom mi lesz később,főleg ha meglesz Abi XD,lehet én is akkor alszom majd amikor ő:D

2009. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, lányok! :)
2009. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 36 hetes multam de alig bírok talpon lenni. Se ülni se állni nem jó már,legszivesebben csak feküdnék bár az sem kényelmes, meg nem is nagyon tudom megtenni a két éves kisfiam mellett.

2009. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is többet alszom, mint a kétéves kisfiam, igaz én nov. 10.-én szülök, amikor megjön a bébi, a hormonok úgyis feldobnak és minden ok lesz. ez természetes...vannak ugyan olyan napok is, amikor felfordítom a házat és hegyek tolok el, de utána három napig csak feküdni szeretnék.
2009. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó nektek! Én nem tudok aludni, iszióonyatosan fáj a csípőm. Sokat fent vagyok hajnalban. Feküdnöm viszont muszáj, mert hamar megfájdul a hasam ha talpon vagyok.

Azt mondják a végefelé megint úrrá lesz a kismamán a fáradság, mint az elején. Tehát normális ha mindíg aludnál.

34+5km

2009. okt. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor megnyugodtam én is...36 hetesek vagyunk és iszonyat, hogy mit összebírok feküdni-aludni, de az a fura, hogy nemis esik olyan jól,fáradt maradok mindig!

Lesz így erőnk szülni?

2009. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkoztam, hogy lesz-e...
2009. okt. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!