Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott a terhessége...

Ki mennyit hízott a terhessége alatt? Szerinted mennyi az "ideális hízás"?

Figyelt kérdés
Én félidőd vagyok, eddig 6 kg-nál járok. Ez még jó?
2013. júl. 30. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az ideális 12 kg. Ennyit híztam én is és hamar le is ment a felesleg. Nem diétáztam.
2013. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
az elsőnél 20.hétig 5kg,a másodiknál 2kg.A vége mindkétszer 17kg lett
2013. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elsőnél 23 kiló, másodiknál 16, harmadiknál 3:)
2013. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kerria ***** válasza:

Ideális kilónak a szakirodalmak a 10-15 kg közötti gyarapodást írják.


Szerintem az a normális, amikor nem vészesen kívánós az Anyuka, és nem eszik mindent össze... No ezt nem bántásnak szánom, egyik kismama társammal szemben sem!


Első terhességemnél 13 kg plusszal mentem szülni, kb. 3 kg volt, ami nem is igazán ment le szülés után.

Most a második babót várom, jelenleg 7 kg-nál járok a 28. héten... de elvileg most gyarapszik majd ő is rendesebben. Meglátjuk!


Ne aggódj a kilók miatt, alkati kérdés is ám. Utána meg ha akarod, úgy is le fog menni... :)


Boldog babavárást!

2013. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Elsőnél 8, másodiknál 7 kg.
2013. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

az ideális 10-12..Elsőnél 18-at híztam(4et 22hetesen),4maradt velem a szülés után.Másodiknál még csak az elején tartok, 14 hetesen -3kilónál..(pedig elsővel is ugyanennyire voltam hányós)

Szerintem 20 hetesen kicsit sok a 6kg,mert a pici még csak ezután fog nőni,de ha pl. nagyon sovány voltál,vagy ilyesmi,akkor nem sok.Picit ha odafigyelsz,kevesebb édesség,cukortartalmú cucc,akkor simán kordában tudod tartani szerintem.

2013. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A "tankönyvi" hízás 10-12 kg között van.

Szerintem fogalmam sincs, mennyi az ideális, aki soványkán kezdi a terhességet, kívánós, vagy éppen folyton rosszullétekkel küzd, amit állandó csipegetéssel tart karban, ott lehet több is.

A felszedett súlyt nehéz meghatározni, terhesség alatt akaratlanul is vizesedik az ember (hát még most, a kánikulában), nőhet a cici, lassul az anyagcsere, és ugye ott van a növekvő baba és a járulékai is.

Szerintem 6 kg még nem vészes, bár nem mindegy, milyen súllyal kezdted.

2013. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
1. 12 kg, 2. 27 kg, 3. 9 kg, 4. 29 kg...Mind a 4 gyermekem hál Istennek makk egészséges..És a fene nem törődött a kilókkal..:)Jelenleg 70 kg vagyok, és jól érzem magam a bőrömben...:)
2013. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30 kg-t :S sajnos nem figyeltem oda,mit és mennyit eszek,csak ettem,amikor és amennyi jól esett,azaz kb. egész nap zabáltam :S akkor nem is érdekelt,aztán megszületett és utána kezdett zavarni. Szerencsére lement majdnem mind,3 kg maradt rajtam,de a bőröm nagyon szétrepedt,főleg az oldalamon és a combjaimon,melleimen. Viszont nem lóg,aminek nagyon örülök. Az ideális hízás 10-15 kg.
2013. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mindkettővel 10 kg-t
2013. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!