Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tatabányai kórházban, hogy...

Andika001 kérdése:

A tatabányai kórházban, hogy működik a tervezett császár? Infúzió, borotválás, beöntést mindent adnak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nem tudom hogy neked fogadott dokid van e mert nekem az volt, és nekem is tervezett császár volt.Befektetett a dokim 26-án aláírtam a bele egyező nyilatkozatot(a műtétbe) aztán mondták hogy este lesz már egy beöntésem, de hál istennek sok volt a szülés az nap este így elmaradt:)de reggel megkaptam, aztán nem sok időre rá fel katétereztek utána kaptam egy csomó infúziót+nst, meg persze megborotváltak, közben a páromat beengedték hozzám és nem sokára jöttek az anesztesek meg a dokim, betoltak a műtűbe és született egy gyönyörű kislányom!Így történt 2008-ba most ismét várandós vagyok, remélem most is hasonlóképp lesz!Sok boldogságot a babához!

4éves, 18hós, 19hetes km

2009. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.nincs fogadott dokim.szóval beöntés is van.azt hittem most megúszom...
2009. okt. 26. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem fogod megúszni, az mindenkinek jár én is csak az estiről csúsztam le de a reggelit megkaptam:(nem olyan vészes ki lehet bírni!Sok sikert!
2009. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!