Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A philips avent sterilizáló a...

A philips avent sterilizáló a mikrós mi mindent sterilizál? Lehet bele tenni olyat is, ami nem aventes cumi, és cumisüveg? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 21:11
 1/4 A kérdező kommentje:
mert nem csak aventes cumi és cumisüvegem van, hanem tescos is, igy nem tudom azokat hogyan kell sterilizálni.
2013. júl. 31. 21:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanilyen van. Én mindent sterilizáltam amit kellett és rá volt írva hogy szabad. A használati utasításban benne van minden. Természetesen át kell mosni a cumikat, mielőtt belerakod. 200 ml hideg vizet teszel az aljába és a mikro teljesítményétől függően állítod percre. Nem akarok neked hülyeséget mondani, ezért írtam hogy olvasd el a használatit. Arra emlékszem hogy 1000Watton 2 percre kell berakni.
2013. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mienk maximum fokozaton 5 perc alatt sterilizál 2 dl vízzel. Olvasd el a leírását, akár az avent oldalán. Én a nem aventes cumisüvegeket és a műanyag kanalakat is sterilizálom.
2013. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 saaby válasza:
Szerintem, ha nincs csúcskategóriás mikród, semmivel nem több idő (Philips honlap szerint 850W-ig 6perc az eszközük sterilizálási ideje) a tea-kávé főzéshez használatos vízmelegítőben vizet forralni, s azzal leforrázni minden eszközt. Ez 0 Ft plusz kiadás. Ha meg marad víz, jól fog esni egy tea! :)
2013. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!