Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes terhes vagyok szabad...

15hetes terhes vagyok szabad uszni toba?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
persze
2013. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze ?


Fertőzés stb? Én úgy tudom nem lehet se strandon fürdeni se tóba.


Otthoni medencébe lehet pancsikolni ennyi .


35+4 hkm

2013. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az arthat a babanak?
2013. aug. 1. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezd meg a dokit, szerintem ha nincs semmi komplikáció, akkor szabad.

A terhesség állapot, nem betegség. De manapság már mindentől rettegnek az emberek. Nem csodálom, hogy annyi a depressziós szülő, és öli egymást mindenki.

2013. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A strandot (medence) szokták megfontolni az orvosok, mert ott nagyobb a fertőzésveszély arra hajlamos nőknél.

A természetes vezek (szabad úszni tóba...) nem veszélyesek egy egészséges terhesség számára.

2013. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2013. aug. 1. 17:44
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
én semmiképpen nem fürödnék a tóban.inkább menjetek strandra de ott sem biztos hogy nem kapsz el valamit.
2013. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Én nem mennék se tóba, se medencébe. Elég egy kóbor baci, és szép kis fertőzést lehet összeszedni. Azt antibiotikum meg ugye nem a legszerencsésebb dolog terhesen.
2013. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Strandra? Pont most mondta el az előző válaszoló, hogy a természetes vizek a legjobbak. Miért?


Mert sokkal nagyobb víztömegűek, természetes tisztulásának és flórájának köszönhetően (pl. algák, amik ritkán támadnak emberre)nem tudnak benne elszaporodni a fertőző baktériumok, gombák, legalább is nem annyira, mint a medence vizében, ahol még a szűrökben és egyéb részein is megtelepszenek a fertőző mikroorganizmusok hiába klórozzák.


Megjegyzem természetes vízben is csak kijelölt fürdőhelyen szabad strandolni, hiszen ez a garancia arra, hogy nem egy szennyvíztelep mellet fürdik az ember.


Tóban még soha nem kaptam el semmit. Ellenben medencében már kismilliószor.

2013. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én voltam strandon 14 hetesen. Köszöni a lányom egészséges 6 hós baba :) Se fertőzésem se semmim nem lett :) Ez persze nem jelenti azt h neked sem lesz. Általában ha hajlamos vagy a fertőzésekre akkor inkább ne tedd de ha nem volt még ebből gondod akkor meg lehet próbálni. A fertőzés akkor okozhat problémát ha nem kezeled ki időben. De ha nem vagy biztos a dolgodban akkor inkább valóban beszéld meg az orvosoddal ő mit tanácsol és annak fejében dönts. :) Itt is változó úgyis h ki hogyan csinálja és hogyan gondolja.
2013. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!