Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj? 28 hetes...

Mi lehet a baj? 28 hetes vagyok. A hasam bal oldalán reggeltől egy tenyérnyi nagyságú területen fáj a hasam. Olyan érzés mintha erősen megütöttem volna.

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Nekem úgy a 28. hét környékén jelentkezett. Most is van a 32 hétben.
2013. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen 25 héten volt és 2-3 nap után elmúlt és már az nap gyengült, hogy vettem be magnéziumot. A dokim azt mondta, ez teljesen rendben van és csak a szalagok nyúlnak, és ne aggódjak lesz ennél rosszabb is. :D Ha nem múlna azért hétfőn hívd fel a dokidat. De ne aggódj, nincs baj. Nekem az is be válik ha szólok a gyereknek legyen kedves arrébb menni. (Nem igazán hallgatrám.)
2013. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok a válaszokat. Így akkor kezdek megnyugodni. Attól tartottam, hogy megnyomtam a picit éjjel valahogyan(bár nem tudom hogyan ? :) ), mert ott fájdogál ahol vagy a lábát vagy a fenekét szokta kidugni.

Ez a mai nap elég kellemetlen.

2013. aug. 3. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Biztosan nem nyomtad meg, én hason alszok (félig hason) és még soha nem nyomtam meg szegénykémet, de nem tudok mit tenni oldalfekvésben el alszok és hason ébredek, amikor nem tetszik neki rúgdos, emiatt ne aggódj. Így, hogy amúgy is ott szokta kidugni a tagjait, főleg érthető, hogy ott egy kicsit nagyobb strapának van a méh és hasfalad kitéve, ezért fáj pont ott. Hidd el jobb nem lesz, ilyen ez a terhesség. :D De a babád biztosan jól van.
2013. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

35hetesen voltam így. Alul, a hasam alja fájt egy foltban. Aggódtam nagyon. Aztán másnap már nem volt olyan jelentős. Végül anyukám jegyezte meg, hogy mi az a lila folt ott..... Hogy mitől lehetett, nem tudom

. Az biztos, hogy be nem ütöttem. De elmúlt és semmi gond nem volt ebből.

Szerintem nálad se lehet komoly. Amúgy a mai nap nekem is katasztrófa, pedig eddig nagyon jól bírtam a meleget is.

39hetes kismama

2013. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!