Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami gyors módszer...

Van valami gyors módszer vesekő eltávolítására? Babaprojekten vagyunk (már 1 éve), rovatinexet kéne szednem, de olvastam a betegtájékoztatón, hogy azt a terhesség első szakaszában nem szabad.

Figyelt kérdés
Olyan dologra gondolok (pl tea), amit terhesen is lehet alkalmazni, márcsak amiatt, hogy ha netán összejön a baba és nem tudok még róla a legelején, akkor ne kockáztassak a gyógyszerrel. Esetleg tapasztalatok? Egy db 5 mm-es kőről van szó. Igyekszem minél többet inni.

2013. aug. 3. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én előbb megszabadulnék kőtől. Ha menet közben teherbe esel és akkor indul meg a kő, elakad, akármi..., szerintem az sokkal jobban veszélyezteti a babát.

Inkább szedd a rovatinexet, szüld meg a vesekövet és aztán indulhat újra a babaprojekt.

A gyógyteák nagy többségét sem javasolják terhesen, mert akár vetélést is okozhatnak.

2013. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!