Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » FONTOS! 15 eves vagyok es egy...

FONTOS! 15 eves vagyok es egy hettel ezelott elvesztettem. Kerlek szepen titeket h neeitelkezzetek csak tanacsokat szeretnek kerni!?

Figyelt kérdés
voltunk az osztallyal es meg par plussz emberrel egy tabor szeru helyen ahol buliztunk aztan nagyon berugtam en is meg a csavo is es hat megtortent a dolog..gumi nelkul..en szoltam neki h szoljon ha mar elvez es akkor vegye ki o azt momdta ki is vette,de nagyon felek..ma ugy ebredtem h nagyon kell pisilnem es alig birtam kicsit mintha veres lett volna a vizeletem..anyukamnak persze nem mertem elmondani mi tortent mert nagyon szigoru igy is felek tole mit szolna es nem engedne el tobbet sehova. ez a kis verzes,ingerultseg lehet annak jele hogy terhes vagyok? mitcsinaljak?

2013. aug. 4. 05:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Okos kislány!

Hát ehhez nem ártana tudni pl. hogy mennyi ideje történt a dolog. Ugyanis a beágyazódásig (ami a megtermékenyülés után kb 7-10 nappal történik) a terhesség nem okozhat semmiféle tünetet.

Na meg az is egy fontos kérdés, hogy a ciklusodban hol tartottál, amikor megtörtént a dolog.

2013. aug. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a véres vizelet nem igazán terhességi tünet. Szóval azt is tudni kéne, hogy honnan jött a vér.

Ha nem telt még el 72 óra a "baleset" óta, akkor rohanj esemény utáni tablettáért.

2013. aug. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azt tudod kb mikor kellene megjönnie a menstruációdnak. vagy mikor volt meg utoljára.

Amikor utoljára megjött , annak az elsö napjától számolj max 30-35 napot. Ha ezen már túl vgay akkor nagyon nagy sebességgel vegyél egy terhességi tesztet. Be mész egy gyógyszertárba és veszel egyet. Ha nem vagy terhes akkor ezzel a sebességgel elmész eg óvszert venni, hogy ha megint megtörténik akko neked legyen több eszed mint a fiunak.

Ha terhes vagy akkor pedig már nincs mit tenni, elmondod anyukádnak és a kedves fiatalembernek.

2013. aug. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy része a ciklus közepén termékeny (ciklus első napja a mensid/ vérzésed első napja, utolsó napja a következő mensit előtti nap) ha 28 napos akkor 13-16 nap körül nagyon nagyon nagy esélyel esel teherbe. De mivel fiatal vagy nem feltétlenül állt be a peteérésed és ciklusod hossza így szinte bármely nap teherbe eshetsz. Valamint a sperma 3 napot is eléldegél a méhben, petevezetékben, így az aktus után is még 3 napig bármikor megtermékenyülhetsz. 72 órás bogyó jó ötlet volna, ha benne vagy akkor irány a körzeti kórház/ nőgyógyász / tini ambulancia és vedd be. Terhességi tünetek leges leg korábban az aktus után 10-14 nappal kezdődnek. (de ez iszonyat ritka) Ugyanis a megtermékenyült petesejt (sperma+ petesejt) 4-6 napig csak vándorol a petevezetékbe, újabb 4-6 napig elkezd a méhbe beágyazódni és csak ez után beszélhetünk terhességről. A terhességi tünetek ekkor már elkezdődhetnek, de inkább csak 6-7 hét körül szoktak elkezdődni, mert akkor van már elegendő HCG hormon a szervezetedben ahhoz, hogy tüneteid legyenek. A véres vizelet nem terhességi tünet. Mit csinálj? Máskor gondolkodj, és nézz utána mi hogyan működik! Egy ilyen baromság egy életre tönkretehet, még ha úgy is vagy vele, hogy ha terhes leszel elmész abortuszra, hidd el az is mély sebeket fog hagyni benned, így jobb lenne a későbbiekben inkább védekezni. Ha van még lehetőség 72 órás bogyó. Az aktus után , főleg ha a mensid is késik 14-20 napra csinálj egy terhességi tesztet. (X-epil 2 db kb 800Ft Tesco, DM, Rossman stb.) Ez elég megbízható teszt és nem lesz rajta szellem csík amitől frászt kapjál.
2013. aug. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Ehhez csak gratulálni tudok.
2013. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ne ítélkezzünk??? 15 éves vagy és részegen lefekszel egy idegennel??? Most komolyan.....Te normális vagy??? Másrészt....nem csak a terhességtől kéne félned. Mi van ha valami fincsi nemibetegséget is elkapsz? Én is voltam fiatal, de hülye nem. Ha ennyirenem tudsz gondolkodni ittasan NE IGYÁL ALKOHOLT. Remélem nem vagy terhes, de nem miattad, hanem a gyerek miatt. Visszont remélem valami kezelhetőt kaptál, hogy emlékezz, többet ne tegyél ilyet.
2013. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Azért véreztél, mert megsérült a szűzhártya. Ez jelzi, hogy nem vagy szűz többé. Nekem is volt ilyen annak idején. Sajnos terhes lehetsz akkor is, ha nem ment el benned, mert az előváladéktól is összejöhet a baba. Ha a ciklusod közepén vagy, tehát kb két menzesz között akkor az esély a terhességre sokkal nagyobb. Sajnos a menzeszt meg kell várnod. Ha nem jön meg, vegyél tesztet. Minden jót!
2013. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó! 1 hete volt a szüzesség vesztés. A vér ma reggel. Nem hiszem, hogy az lenne.

Menj orvoshoz!

2013. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
78%
ne ítélkezünk? szóljon ha elmegy? berúgva? bármi is van most veled, tuti folytatni fogod a régi életmódodat, ha csak addig elnem mész templomba és megtérsz, vagy nem használ rajtad "bűbályt" egy pszichológus, szerintem mindez asmit tettél k*rvás! és selytem milyen lány lehetsz, de akit a legjobban sajnálok az az anyád, hogy ilyen kislánya van, de persze ebbe ő is felelős, hogy ilyen lettél de tessék: [link]
2013. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!