Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a magzat megáll a növekedés...

Ha a magzat megáll a növekedésben mit érezhetek?

Figyelt kérdés
Az alhasi feszülések abba maradnak?Illetve gondolom a terhes tünetek sem erősödnek hanem gyengülnek.rég voltam ultrahangon és szeretném magam megnyugtatni.A tüneteim sokkal erősebbek lettek,és a cici érzékenységen kívül minden más megvan,a cici érzékenység pedig már az előző ultrahang előtt elmúlt.
2013. aug. 6. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megáll a fejlődésben nem érzel ilyen tüneteket! Nekem végig lassabban fejlődött,de nem volt gond a terhességek,sőt az orvos sem vette észre!
2013. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor nem jött volna elő a derékfájásom,a sok hányás,illetve nem fájna még mindig a hasam ugye?
2013. aug. 6. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi tünete nincsen. Az enyém 6 hetesen jól volt 10 hetesen már nem élt. Ott volt és ennyi, semmi vérzés semmi jele nem volt, hogy gond lenne. Mondjuk nekem előtte sem volt sok tünetem, de azok is meg voltak végig. A tünetek amúgy azért is maradhatnak mert amíg bent a baba van HCG a szervezetben így az okozhat tünetet azután is, hogy a baba elhalt. Második babámmal szintén hol volt tünetem hol nem, és ő még mindig bent van 26 hetes. Teljesen ugyan olyan volt az eleje, mint a másikkal, az elment ez megmaradt. Csak tünetekből úgy sem tudod megállapítani van a baj vagy sem, kár ezen aggódni. Optimistán kell hozzá állni, nincsen baj. A terhes tünetek jönnek mennek, problémás terhességnél és nem problémásnál is. Amíg nem vérzel és nincsenek görcseid addig nagy eséllyel baj sincsen. Nekem a második picimmel volt vérzésem és görcsöm is és a baba még is teljesen jól van, szóval az sem feltétlenül baj ha vérzik az ember, de akkor nyilván orvoshoz kell fordulni.
2013. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor csak bízni lehet!
2013. aug. 6. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első két gyermekemmel semmi terhes tünetem nem volt, mégis egészségesek, semmi gondom nem volt. Az a gyanús inkább, ha van tünet, majd hirtelen semmi, de ekkor sem biztos, hogy baj van. Ezt sajnos nem lehet tudni előre, max megérzés.
2013. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!