Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen 1 ujjnyira nyitva...

30 hetesen 1 ujjnyira nyitva a méhszáj,1-es érettségü lepény, kevés magzatviz, a baba feje nagyon lennt. Becsült suly 1900. ez baj?

Figyelt kérdés
az orvos szerint elörehaladott a z állapot.irt fel solbutamol gyogyszert.szerintetek?remélem nem fog korábban születni,korházba nem fogtak bennt,mert még fájásaim egyenlöre nincsenek.dec.30 a terminem.pihennem kell,azért a napi házimunkát elvégezhetem?még rengeteg dolgom van,2 hét mulva fogorvos stb.
2009. okt. 26. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem pihenést javasolt a doki, amikor elkezdett kinyílni a méhszájam. Nem feküdtem, de nagyon meggondoltam minden terhelést. Én akkor 32 hetes voltam. 37. héten el is ment a magzatvizem, érett babám született, rendes súllyal, szóval én örültem, hogy nem várta ki a papír szerinti időt :) (3,45 kg/55 cm)
2009. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 31 héten volt mikor elvékonyodott a méhnyak,viszont nekem fájásokkal kezdődött,úgy mentünk be a kórházba!Elvileg nem nyíltam ki,de ma megyünk kontrollra!

Viszont ha megszülnék a 35.hét előtt,biztos h elvinnék Bpest,debrecen v miskolc mert itt nincs gyermekintenzív,úgyhogy mi úgy döntöttünk addig szigorú fekvés,bár már hál isten itthon!Még pont egy hét van addig!2*voltam kint a házból (persze bababoltokban,és a párommal kocsival)meg ugye gépben tudom mosni a ruhácskáit,meg már a múlt héten is kitakarítottam,most is viszont a főzés nem megy,nem bírok a tűzhely előtt állni,nagyon szúrkál odabent!vasalni is ülve vasalok,de szép lassan kész lesz minden!

Kitartás,és szerintem olyan 33.hét után apránként kezdd el!Én már akkor valahogy biztonságban éreztem a babucit!de azért pihenj közben amennyit csak tusz!!

Ja és 32.héten saccolták 2288g-ra!

üdv 34 hetes km

Nekem azt mondták ha nov közepéig kibírjuk egyben nem lesz semmi baj!

Te is dec elejével már nagyon jó lennél!Kitartás!!!

2009. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a 32. héttől egy újjnyira nyitva voltam végig, külső belső, és rövid volt a méhnyakam, és mégis a kiírt előtt szültem három nappal, akkor is úgy hogy indították.Igaz a 32. héttől a 36.ig CSAK feküdtem.

2009. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!