Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Csak" az orgazmus segithet?

"Csak" az orgazmus segithet?

Figyelt kérdés

A dokimnal ma vtam es kerdeztem h mi segithet beinditani a szulest es azt mondta h a nemi elet, a sperma... Probalkoztunk a parommal, de sajnos nem ment a behatolas, nekem fajt, tul szuk vok. :-( Ezert siman kielegitett. Nem kemenyedtem egyszerre, csak kesobb egy picit, alig eszrevehetoen. Nektek az orgazmus segitett? Ha igen, mennyi idore ra jottek a fajasok?


39 h km


2013. aug. 7. 22:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A masik meg az h a Weleda gatmasszazs olajjal kezdtuk, vagyis azt hasznaltuk sikositonak h a behatolas konnyebben menjen (de ugyse ment...). Ez nem arthat ugye? Tudom h mindenkeppen kerul a huvelybe masszazskor, csak hatha nem mindegy mennyi...

Elso baba

2013. aug. 7. 22:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem főleg az orgazmus lehet az "okozója", gondolom a hüvely összehúzódása olyankor érdekesen hathat ki a dologra. Én így születtem egyébként annak idején, a szüleim nem bírtak magukkal...:D Évekbe telt kinyomoznom, hogy min röhögcsélnek mindig, ha szóba jön anyum vajúdásának a kezdete.:)
2013. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az orgazmus nem indítja be a szülést, maximum segít ellazulni és bizonyos hormonokat termel.

a szex akkor segít, ha már érett a magzat a születésre. és konkrétan a spermának van köze a szülésbeindításhoz, azáltal, hogy méhszáj érlelő hatása van. de ismétlem, csak akkor, ha a baba kész a születésre!

egy szülésznő

2013. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39 hetes voltam pont azon a napon. Az utóbbi 10 napot a kórházban töltöttem. Reggel bejött a férjem látogatni. Eltávot kértem és beígértem magam du. 5-re. Nekünk minden simán ment. Ahogy végeztünk indultam tusolni és már jött is az első fájás. Du 3-ra már vissza is értünk. Mosolyogva közöltem, hogy megyek fel szülni. Nem hitték el. Akkor 6 percesek voltak. 6-ra sikerült elhinniük, hogy fájásaom vannak és indulhattam szülni. 19:00 után kezdett erősödni a fájdalom. 19:55- kor már a kezemben volt a 3850g babám. Egyébként ez csam akkor működik ha a baba megérett rá.
2013. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát nekem az orgazmus indította meg, és behatolás nélkül voltunk "együtt" :)

nem hiszem, hogy az olaj baj lenne, nyugi :)

könnyű, szép szülét! :)

2013. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Holnap ne ebédelj és tegyél egy hatalmas sétát. Ez mindig beválik.
2013. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a szex tuti megindítja.legalábbis nálunk így volt.semmi jele nem volt a szülésnek még mondtam is a férjemnek hogy tuti túlviszem a kisfiunkat.este szexeltünk reggel elfolyt a magzatvíz
2013. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Jo lenne ha vmi beinditana. Iszom a malnalevel teat is. Orgazmusom is csak tegnap volt nagyon hosszu ido utan, ezert is bizom benne, mert az nem minden napos, de most a szulesig bepotoljuk ami elmaradt. :-)

Minden du./estefele setalunk. De arrol nem hallottam meg h ne ebedeljek hanem setaljak egy nagyot. Es h gondoltad kedves valaszado? Az ebed helyett setalni? Csak mert ezekben a melegekben nem szerencses sztem. Csak este...

2013. aug. 8. 06:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem muszáj kipróbálnod, kedves kérdező.

Ausztriában egy kórházban ezt ajánlják szülésmegindításhoz. A nővér szerint sosem mond csődöt.

2013. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Kiprobalnam, de azt nem irtad h maga az ebed helyett kell a nagy seta? Vagy nem eleg estenkent? Akkor lehet h hnap probalom ki, mert akkor talan nem lesz ez a nagy meleg..
2013. aug. 8. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!