Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák, ( kb.160...

Duci kismamák, ( kb.160 magas,80-90 kg) nektek mikor látszódott a pocakotok, hány hetesen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A 14. héttől mondták, hogy már látszik egy kicsit. Persze ezt azok mondták, akik minden nap látnak.

Tegnap is azt mondta az egyik szomszédom, hogy már látszik, "babásodik".

A mozgást még nem érzem, a fiamnál is csak a 18. héten éreztem először. Most mellső fali a lepény, talán most még később fogom érezni. Pedig már nagyon várom! :)

2013. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15 hetesen megmozdult akkor éreztem először , 165cm 85k kezdtem a terhességem 334 hetes vagyok 8kiló hízással:-) a hasam 16hetesen már látszódott, lehet mert amugy pocim sose volt nagy:-)
2013. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én a 16. hétbe léptem. Ime a pocakom: [link]


Második terhességem, de már gyönyörűen látszik.

Pont tegnap néztem, hogy az első gyermekemmel (lányom) is ekkore pocakom volt ennyi idősen. Remélem (rettentően!),hogy a második is leányzó lesz ;)

2013. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A lepény helyzetét meg szokták állapítani a 12. heti UH-n.
2013. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, 20 hetesen éreztem először a mozgását, de akkor bukfencezett rögtön. :-) Mellső fali lepényem van, emiatt is érezhető később, nem csak a plusz hájacska miatt. :-)
2013. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12 es vagyok 34 hetes amit írtam sok lenne. :-)
2013. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is, nekem nem volt rajta a papiron hogy milyen, na mind1, nekem egyenlőre csak annyi látszik hogy hiztam még pár kg-ot :( bár nem vagyunk egyformák , majd fog nekem is de már alig várom :)
2013. aug. 8. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!