Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valószínűleg felfáztam és...

Ha valószínűleg felfáztam és nincs fogadott dokim, akkor hova kellene mennem? Nőgyógyász, urológia vagy házi orvos? 29 h km

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg, várandósan, nőgyógyász. Én tuti oda mennék.
2013. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászat, sürgősen. Én oda mentem.
2013. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász mindenképpen és gyorsan!
2013. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nődoki. hol tudtál felfázni ebben a 100 fokban?
2013. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy felfázás amúgy, ez egy húgyúti fertőzés, ami attól is kialakulhat, hogy a hideg kövön ülsz, meg még sokminden mástól.
2013. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi köze a 100 fokhoz, sőt... Ilyenkor jobban izzadunk, ami remek táptalaj a baciknak.
2013. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat, megjöttem a kórházból, a nőgyógyászatról kétszer is elkergettek.. először az ügyeletről, utáni a délutáni rendelésről.. végül az urológián nagy nehezen elláttak, de ott is mindneki el akart küldeni mindenfele.. vissza a nőgyógyászhoz.. borzasztó ez a magyar eü..
2013. aug. 8. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nem semmi. Én bementem a kórházba, bár akkor már véreset pisiltem, és egyből meg UH-ztak, írtak fel gyógyszert. Végül mi lett?
2013. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem csak pisilnem kellett, mondták elég gennyes.. de ezt csak az urológián.

A nőgyógyászaton kivártam a rendelést, bementem, mondtam, hogy szúr a hüvelyben, alhasban, nem érzem jól magam lent, elkergetett az orvos az urológiára. Holott ilyenkor illik megnézni a méhszájat, úgy tudom, mert ilyentől is ki lehet nyílni. Hát ez van, nekem sajnos nem telik fogadott dokira, bizakodom, hogy nem lesz semmi bajunk. Én csak a Kicsit féltem.

2013. aug. 8. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Délután kell menni, amikor már nem a rendelés van, hanem az ügyelet. Onnan nem tudnak nagyon küldözgetni. Ha úgy érzed nem láttak el rendesen, nem írtak fel semmit, nyugodtan menj be megint, hogy nem érzed jól magad, fáj, stb. Sajnos úgy kell könyörögni egy vizsgálatért, de hát ez van. Ha meg akarod vizsgáltatni magad mondd, hogy görcsölsz is. A babáért mindent.
2013. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!