Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vagyunk többen is akik egyszer...

Vagyunk többen is akik egyszerűen jól viselik a terhességet, gondolok itt arra hogy sehol egy görcs, szúrás, fájdalom, ilyesmi? Van még ilyen, pláne veszélyeztetett terhesként?

Figyelt kérdés
Nekem már volt egy vetélésem 19 hetesen, most 23 hetes vagyok és eddig még semmit nem éreztem mint az elsőnél, akkor folyamatosan görcseim és keményedésem volt, most semmi... pedig sok az idegesség, meg hogy hogy fogom bírni a végéig...
2013. aug. 8. 16:30
 1/3 petera6 ***** válasza:

Kb 24-25 hetes lehettem, amikor elkezdett feszülgetni estére a hasam. Addig az ég világon semmi kellemetlen tünetem nem volt. Na most már azért kezdenek előjönni a bajok :)


33hkm

2013. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24. hétig nekem sem volt semmi, pedig veszélyeztetett vagyok. Akkor vmi fertőzés hatására begörcsöltem, egy hét kórház jött. Azóta szigorú pihi, de szintén semmi bajom, csak a tudat, hogy vissza kell fogni magam, mert különben ki tudja mi lesz. Hát soha nem fogom megtudni, mert első a baba, így inkább tényleg pihenek csak.
2013. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia 33 hetes vagyok és én szintén teljesen jól vagyok a meleget is jól bírom energiám is van szóval tök jó :)

Ne idegeskedj az csak árt a babának meg neked is próbálj meg nyugodt maradni még ha nehéz is :)

Boldog baba várást és kívánom hogy minden rendben legyen :)

2013. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!