Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én még most se hiszem el hogy...

Én még most se hiszem el hogy kisbabám lessz! Normális gondolat ez?

Figyelt kérdés

36.hetes kismama vagyok és igazából annyira fura ez az egész hogy még most se fogtam fel hogy lessz egy kisbabám!

Leírhatatlanul várom már hogy a karjaimban legyen!

Már mindene megvan,szépen berendezve a kisszoba stb.

De egyszerűen nem fogtam még fel a dolgot,miért van ez???

Még az is fura hogy a pocakomban van! Kézzel foghatatlan számomra!


2013. aug. 8. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Az fura h nem tudod leírni, h lesz. Nem lessz.
2013. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő válaszodat!


A lényeg hogy te tökéletes vagy!!!

2013. aug. 8. 19:57
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintme nem vagy ezzel egyedül, aztán ha ott lesz el sem tudod majd képzelni hogy ne legyen ott. ez lesz a világ legtermészetesebb dolga.
2013. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. :) Felemelő és hihetetlen. Én is be vagyok már sózva, alig várom, hogy jól megölelgethessem. :)


38 hkm

2013. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Elsőnél a pont, yeahh:D
2013. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Milagros ***** válasza:
66%

De komoly nok lehettek elsonel a pont yeah ! Istenem! Mert nem a szerelem es sex temakornel keresgettek! Kedves kerdezo! Ugyan igy vtam, 2 evnyi probalkozas utan estem teherbe amikor mar le mondtam rola! En lattam az ultrahangon nem hittem el!!! Ereztem minden mozdulatat nem hittem el!!! Es az volt az almom, hogy lassam ahogy meg szuletik, hat nem igy jott ossze, a vege eletmeto csaszar lett altatasban! De este mar hoztak is be! En azt hittem ott halok bele ! Hihetetlen erzes!!!! Ennel TENYLEG NINCS JOBB A VILAGON!!!! LESZ MAJD, HOGY VEGRE FELFOGOD HIDD EL!:) De szerintem ez nem rosz dolog! Ez azert van, mert annyira orulsz neki, es akarod, h el sem mered hinni!!!


Egy eves kislany anyukaja!

2013. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
:) nekem egy éves a fiam,de még mindig hitetlenkedve gyönyörködöm benne sokszor,hogy az ÉN gyerekem.
2013. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem el, pedig már a harmadik LESSZ (csak azért is:-) ! Pont a minap mondtam a férjemnek is, kész a szobája, kiságy, babakocsi, minden és nem tudom-merem elhinni, hogy hamarosan újra babázhatok :-) Pedig egyfolytában rugdos, hogy hé, tényleg itt vagyok :-) Jó, hogy nem csak én érzek így!

30 heteske

2013. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez velem is így volt nyugi. Sőt még vajúdás alatt sem fogtam fel 100%-ig. :) Szerintem ez teljesen normális. A lényeg, hogy várod és szeretni fogod. Hidd el hamar el fogja rabolni a szívedet, ő lesz a mindened :) 1 hós kisfiú anyukája
2013. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves a lányom és még mindég csodálkozok, hogy nekem gyerekem van.


29 hkm

2013. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!