Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izomhúzódás szerűt érzek a...

Izomhúzódás szerűt érzek a hátam bal oldalán. Sem ülni, sem aludni nem tudok. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? Mitől lehet? 28 hetes vagyok. Még a 30 perces bevásárlás is fájdalommal jár.
2009. okt. 26. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Az nagyon komoly!nekem egyszer volt, de nem voltam állapotos.Nekem injekciót adott a doki hogy helyrejöjjön, de vegyél rá flektor krémet az is nagyon jó!
2009. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy csunya randulasnak hangzik,ne vegyel ra semmit ,mert terhessegnel nem mindegy mit kensz magadra.Menj el orvoshoz(orthoped v. reuma) majd megmondja mit tehetsz(gyogytorna,massziroas,stb).Nekem volt hasonlo,de a fosulin kimassziroztak(kiniziotherapeutanak tanultam) plusz az uszas sokat segitett karban tartani a tovabbiakban.
2009. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt terhesség alatt izületi gyulladás a vállamban, kaptam oda injekciót (Lidocain), s szedhettem Algopyrint fájdalomcsillapításra. Mást nem adtak. Mondanom sem kell, hogy sz...t sem ért.
2009. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Flectort nem szabad a terhesség 6. hónapjától!!!!!!!!!!!!

Sem más hasonló kenőcsöt (Fastum, Voltaren, stb.).

Az interneten elolvashatod a használati utasításukat.


Gyógynövényeset használhatsz, mint a Richtofit vagy az InnoReuma.

2009. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakamtól a kezem fájt minden (igaz, ízületi gyulladásom és ínhüvelygyulladásom volt). A magne B6 segített kicsit. (Napi 6-ot szedtem, tehát a maxumumot). És forró vizes zuhanykezelés. Ezt a következőként csináld: állítsd a zuhanyt olyan forróra, amit még elvisel a bőröd, és a lehető legerősebb sugárra, és zuhanyozd a fájó területen oda-vissza 10 másodpercig. Majd töröld szárazra, és tartsd melegen. Óránként ismételheted. Jobbulást! (Úgy tudom, az Inno Reumát sem lehet terhesen, de kérdezd meg dokitól, a csuklómra én is rákentem, a hátamra nem biztos, hogy kenném...)
2009. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem reumatológus adta az InnoReumát, a nőgyógyász is tud róla. Hat is, ezért remélem, nem lesz mellékhatása.


Mindenesetre jobb nem egymásra hallgatni ilyen kérdésekben, hanem megkérdezni az orvost. :) Nem ugyanazt kapja mindenki. Másnak lehet szabad, ami nekem nem ajánlott, vagy fordítva. Még nem terhesen is így van ez, ilyenkor meg még óvatosabbak kell, hogy legyünk :)


Menj orvoshoz, az a biztos :)

2009. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mennék én, dokihoz higgyétek el, mert már majd megőrülök hogy pihenni sem tudok, mert semmilyen testhelyzet nem jó. A dokim ortopédsebészhez irányított, de csak holnap tud fogadni.Az a legbiztosabb, ha nem kenek rá semmit addig.

Köszi a válaszokat. (-:

2009. okt. 28. 19:17
 8/8 A kérdező kommentje:
A doki szerint nincs olyan kenőcs, amit használni lehetne és használ is valamit, mert mindegyik ugyanolyan elven működik, mint a Fastum vagy a Diclac, vérbőséget okoz. Gyógyszert nem adnak, talán egy fizikoterapeuta holnap tud segíteni, de igazán abban sem bízom már. A gerincferdülésem + pocak súlya okozza a bajt.
2009. okt. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!