Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. héten normális, hogy nem...

21. héten normális, hogy nem dudorodik ki a köldököm, pedig elég nagy a hasam?

Figyelt kérdés
2007. szept. 27. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nem mindenkinek dudorodik,(fordul)ki a köldöke.Attól is függ,hogy hogy nyu´lik a böröd,és milyen mély a köldököd.

Èn most lépek a 24.hétbe,és nekem (félu´ton)van a köldököm.Ès nem is szeretném,ha kifordulna.Nekem is szep pocakom van.Amu´gy még csak félidönél tartasz,van me´g böven ideje dudorodni.Ès fog is,mert most fog csak igazán nöni a babád.

2007. szept. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ahogy növekszik a baba, úgy emelkedik ki a medencéből és egyre feljebb kerül. Aztán szülés előtt kezd lejjebb csúszni. A köldök attól dudorodik ki, hogy magasan van a baba és olyan a köldök is. Nekem egyáltalán nem dudorodott ki egész terhesség alatt, mert az én köldököm mély. Nincs befolyásoló tényezője a dolognak.
2007. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 36. héten dem dudorodik ki, csak egyszerűen kevésbé van bemélyedve. Meg nagyon csúnya a köldökpiercingem helye, az teljesen szétcsúszott, olyan az alakja, mint egy nyuszi. De nem szükségszerű, hogy kidudorodjon.
2007. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én most vagyok a 36. héten , az én köldököm teljesen kijött a has vonalával egy szintbe, olyan mint ha nem is lett volna soha.Az első gyerkőccel pedig mindvégig normális köldököm volt.
2007. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen normális. Nekem még a 9 hónapban sem volt annyira kidudorodó, inkább vizszintes. Nem törvényszerű a túlzott kidudorodás.

2007. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!