Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg es vegbelfajdalom,...

Terhesseg es vegbelfajdalom, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok, ma egesz nap ugy erzem, mintha fajdogalna a vegbelemnel. Voltam wc-n, kicsit szorulasos, de ugy erzem, mintha meg lenne ott valami.

Volt ilyen masnal is? Normalis?


2013. aug. 12. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is fájt. 22 hetes kismami
2013. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En is szoktam érezni, szerintem ez a terhességgel jár. 18hetes kismama
2013. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aranyeres csomód van, és azt érzed.
2013. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aranyér. (Bár 11 hetesen szerintem korai lenne) Lehet külső is, és belső is. Ha külső, akkor érzel kidudorodást. Ha belső, akkor előfordulhat véres széklet, vér a WC papíron, fájdalom, viszketés. Volt nekem is, szülés után elmúlt. Szerezz be székletlazítót, és az aranyérre krémet, esetleg kúpot is.
2013. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem nincs aranyerem de ha sokat ülök vagy a farcsontom fáj vagy a végbelemnél,,,nyugi.... kitartást!
2013. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!