Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori az egyetemre...

Mennyire gyakori az egyetemre járó,25 év alatti kismama ismerősi körödben?

Figyelt kérdés
Én ebben a cipőben járok, de senki ilyet nem ismerek sajnos. Elég egyedül érzem magam sajnos.
2013. aug. 12. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen ismerősöm sincs, de amúgy biztos sok kismama végzi el az egyetemet baba mellett. Anyukám is így végezte, 21 volt, mikor születtem.
2013. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Általában neki egyéni tanrendjük van vagy ha nem minimum levelezősök így napalisként egyet sem ismerek.
2013. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25 év alattit nem ismerek, de én egyetemre járó 29 éves kismama vagyok :) annyira nem vagy egyedül, ne félj! :)
2013. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik csoporttársnőm anyukája orvosi 5.évén szült. Aztán sorban még kettőt. :)

Summa cum laude végzett, szóval minden lehetséges, csak akarni kell. :)

Fórumokról is tobb kismamát "ismerek", akik szülésznőnek, jogásznak stb. tanulnak/-tak gyerek vagy terhesség mellett. Keresgélj neten, több idevágó fórum van, ott is el lehet kezdeni a barátkozást. Amúgy mit tanulsz? :)

2013. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársnőmnek még 1 éve van az óvónő szakon, áprilisban született a babájuk, 21 éves :) Én Egészségtudományi karra járok, és rengeteg a kismama/anyuka, bár igaz, hogy az 1 éven aluli babások csak gyakorlatokra járnak be meg zh-ra/vizsgára. Szóval nem vagy egyedül :)
2013. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Két gyerekkel csinálom.

Egyéni, csúszós-mászos, időm engedi tanrenddel.

:)

És találkoztam nagypocakos kismamával bent a suliban:) Kitartást

2013. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem a 60 évfolyamtársam közül kettő szült egyetem alatt 25 éves kor alatt, egyikről sem hallottam, hogy befejezte az egyetemet, de szerintem nem ezért.
2013. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy fiatal Anyukát aki áprilisban szült, és még egy éve van hátra az óvóképzőből. :) Valamint van egy ismerősöm, aki harmad éves orvostan hallgató, és decemberben jönnek az ikrek. :)
2013. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jelentkezem: én lennék. :) Egyébként a szakomon (óvodapedagógia) a csoportomban még egy lány volt, aki pont 25 éves, és nemrég szült, illetve nálam fiatalabbak is már tervezgetik. Én egyébként most töltöttem a 24-et és ha minden igaz, jövő héten szülök. :)
2013. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Julie S ***** válasza:
Én 28 éves voltam ebben a félévben (azóta már 29) és nappali tagozatra jártam, ráadásul az első évemet kezdtem ősszel. :) Ugyanezen a karon, de más szakon, ha jól láttam, volt még egy kismama rajtam kívül. Ő fiatalabbnak tűnt nálam. :)
2013. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!