Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt meg olyan kismama aki...

Van itt meg olyan kismama aki alig hizott, es 30. het utan van mar? - es picike a pocija is? Kisfiut vagy kislanyt vartok?

Figyelt kérdés
En most vagyok a 34. hetben es eddig 5-6 kg sikerult felszednem. A pocim meg 99cm. Sokszor elgondolkodom, hogy ebbe a pocakba hogy fer el egy 2kg gyerek? :) Neha aggodom is....kisfiut varok.
2013. aug. 14. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

én a lányommal voltam így, 4 kilót híztam összesen a terhesség végéig, nem koplaltam, csak 7 hónapig hánytam. A pocakom is csupán annyi volt, mintha jól bevacsoráztam volna. Ettől függetlenül 3 kilós volt a baba, a szülésznő azt mondta, hogy nagyon hátul, a gerincemhez lapulva feküdt, ezért nem volt nagy pocakom.

Ne aggódj, a baba mérete nem a pocak nagyságától függ.

2013. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,én összesen 8 kilót híztam.Ici-pici pocim volt.

A lányom 3300 g-mal született.Még mi sem akartuk elhinni.

Fogalmam sincs hol fért el.Hisz én is sovány vagyok.

55 kilóval mentem szülni. :D

2013. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én terhesség előtt sem voltam vékony, alapból van rajtam súlyfelesleg viszont magas is vagyok. Most vagyok a 37.hétben és május óta egy dekát sem hiztam. Összesen 6kg jött fel eddig. Pedig meg voltam győződve róla, ha egyszer terhes leszek akkora leszek, mint egy bálna :)
2013. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, kisfiút várunk.
2013. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok és eddig összesen 2,5 kg híztam pedig eszek rendesen. Amúgy fiú lesz. Van 2 lányom velük kb. 12 -13 kg híztam.
2013. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37+4 hetes vagyok 5 kg híztam , viszont nekem nem pici a pocakom hanem nagy :)
2013. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, akkor kezdek megnyugodni:))
2013. aug. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!