Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek orvoshoz. Mire...

Holnap megyek orvoshoz. Mire számítsak? 22 hetes vagyok, a vérnyomásom nem megy 150/90 alá, emellett a pulzusom 100-110 között mozog. Most táppénzen vagyok. Ilyen eredménnyel ki fog írni? Mi lesz a magas vérnyomás következménye? Félek!

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
160tól számít magasnak,beutalhat kórházba,h lehúzzák a vernyomásod,hisz a a magas érték már a babának sem jó/veszélyezteti!
2009. okt. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen magas volt,sőt még 160/111ig is felment,ehhez 110es pulzus is társult.Kaptam 2 féle gyógyszert,itthon folyamatosan mérnem kell.Ne félj,ha kapsz gyógyszert,le fog menni és nem lesz probléma.Próbálj sokat inni,az is segíthet.
2009. okt. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
terhességben 140/90 felett magas. Fogsz kapni dopegytet, mérned kell, írnod kell. Ha javasolhatom vegyél a gyógyszertárban tesztcsíkot és 3 naponta ellenőrizd hogy nincs-e fehérje a vizeletedben. Ne csak havonta egyszer nézzék!
2009. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy a pulzus nem lényeg,mert a megnövekedett vérmennyiség miatt minden kismamának magasabb a pulzusa.
2009. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!