Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a szúró érzés a köldökömnél?

Mi a szúró érzés a köldökömnél?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok.Ma egésznap kisebb-nagyobb megszakításokkkal pici tűszűrás szerü fájdalmat érzek a köldököm táján.A szerveim helyezkednek.Más tünetem nincs se vérzés se barnás folyás.
2007. szept. 27. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 11 hetes terhes vagyok és én ezt érzem mióta terhes vagyok, nem tudom mi az olyan mintha tűvel szurkálnának belülről, de nem fájdalmas.

2007. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogy ez ugyan az-e, de nekem azt mondták, hogy előfordulhat, hogy a babának már egészen kinőttek a körmei, és kaparészik. Na mondjuk én már 34 hetes vagyok, ilyenkor ez már lehet, de nem tudom, hogy ez korábban is előfordulhat-e.
2007. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 8 hetesen ez normális. Ilyenkor még nincs a babádnak körme, de, ha lenne, akkor sem érezhetnéd még..Egy 20 hetes kismama
2007. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En 13 hetes vagyok es nekem is vannak ilyen szuro erzeseim. Szerintem attol hogy nyulnak az izmok.
2007. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 15 hetes kismama vagyok és sokszor csak derékszögben tudok közlekedni! Elég elkeserítő! Védőnő szerint azért, mert a lépény a mellső falon van, a doki szerint ez hülyeség! Napi 3X2 Magne B6-ot kell szednem és semmi megerőltetőt nem csinálhatok! Védőnő szerint sexuális életet sem lehet élni...!
2007. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!