Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes az hogy 5-6...

Természetes az hogy 5-6 hetesen van már elötejem vagy minek is mondják?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
5-6 hetes terhes vagy??Tehát most teszteltél nem rég, jól értem?Mert akkor nem normális szerintem...
2009. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem teszteltem hanem 1hét késés után elmentem dokihoz és nem látott semmit még ezért elküldött vérvételre,az kimutatta a terhességet.Ez volt pont ma két hete.Múlt hét kedden 10mm-es petezsákot látott de szivhangot nem!Holnap megyek megint!

Igazából azért érdekel mert pont abba a mellembe találtam egy csomót két éve meg is nézettem és azt mondták ne foglalkozzak vele majd elmúlik!És egy ismerösöm terhességi mellrákja volt és én hü...e meg már jártatom az agyam feleslegesen!:S

2009. okt. 28. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
és szabály szerűen folyik belőle valami?A barátnődnek is ez volt?Folyt valami?Lehet jó, ha megnézeted, de ne reagáld túl a dolgot, nem kell kétségbe esni!!Kérdezd meg a dokidat, vagy még jobb ha ahhoz mész, aki vizsgálta a melled, és azt mondta hogy semmiség!Tényleg ne idegeskedj, húgomnak is állapítottak meg csomót a mellében, azóta szült egy gyönyörű kisfiút és kutya baja!
2009. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem folyik csak ma reggelre egy folt volt a ruhámon és utána megnyomkodtam és egy két csepp szivárgott!

Barátnömnél nem tudom hogy volt pontosan és sajnos megkérdezni se tudom már töle:(

Holnap megmuttom az orvosomnak!Remélem feleslegesen ijedezek!

2009. okt. 28. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedezz,nekem is nagyon hamar lett előtejem.Nincs azzal gon,de ha mengyugtat kérdezz rá a dokidtól. Fél idős terhesen ugy bedurrant a mellem,mint normális embernek szoptatás alatt szokott,kő kemény volt,és nagy fájó csomók voltak benne,el kellett masziroznom.
2009. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lesz semmi gond, ne aggódj!!Az nem tesz jót a babucinak:)
2009. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!