Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt kismami aki nem...

Van még itt kismami aki nem szeretné babája nemét megtudni a születés pillanatáig? Vagy csak én számítok csodabogárnak?

Figyelt kérdés
Senki nem akarja megérteni a döntésünket.
2013. aug. 16. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak olyan ismerősöm van, akiknél elnézték a nemet, így volt meglepetés :D Apuka gyorsan ment becserélni a fiús cuccokat lányosra.


Szerintem a legtöbb ember ezért szeretné tudni a nemet, mert nagyon kevés az uniszex babaholmi, vagy nagyon fiús, vagy nagyon rózsaszín, és annyira nem vicces, ha az apuka rohangálhat szülés után, hogy meglegyen minden, mire hazamennek... Én is ezért szeretném tudni a nemet majd :)

2013. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első azért ezt régen is megoldották pl anyu ezért csak fehér ruhákat vett első ruháknak.


Én sem ismerek ilyent, szerintem az emberi kíváncsiság nagyobb úr.

2013. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, szerintem is ezért szeretnék tudni az emberek a baba nemét. Persze ha sokadik gyerek lenne, és van fiús illetve lányos cucc is tartalékon akkor én sem szeretném tudni.
2013. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi sem nezettuk meg, 2 fiunk van .most megint babát várunk még nem tom megnezessem e. Persze mindegy mi lesz csak szeretném azt id átélni milyen mikor tudom a nemet. Ja es meg 4d-n sem voltunk azt is szeretném átélni.
2013. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két terhességem volt eddig és egyszer sem tudtuk a nemét. Minden uh előtt szóltunk, hogy nem érdekel. Érdekes mert mindenki meglepődött. :)
2013. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnőm sem szerette volna megtudni előbb, mint a születés, de egy bolond doki kérdezés nélkül megmondta neki...

Én az első babámat várom, de én nagyon kíváncsi voltam, hogy kislány lesz vagy kisfiú. Kisfiú nevünk nem is volt.:) Kislányom lesz.:)))

2013. aug. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!