Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A parom azt monta h csak...

A parom azt monta h csak akkor vesz el felesegul ha teherbe esek! Vagy varjam ki ameg eljon az ideje. Tippek-trukkok hogyan essek teherbe minnel hamarabb?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogsz nagyot nézni, ha terhes lennél és a párod ki fogja találni, hogy nem is gondolta komolyan azt a gyereket.
2013. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szoktunk beszelni a csaladalapitasrol de mindig azt mondja hogy varjam ki az idejet....
2013. aug. 17. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár siettetni a dolgokat. Alapvetően nem mennék bele ilyen "egyezségbe", főleg nem erőltetném a gyerekvállalást azért, hogy végre elvegyenek feleségül. Akinek kellek, kellek gyerek nélkül is. Akinek nem , annak gyerekkel sem fogok. A gyereket elsősorban magadnak szülöd, úgy készülj!
2013. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egy bizonyos kor utan mar ti is tudjatok h nehez lehet teherbe esni es en kozeledek 30 fele egyepkent ha nem is a hazzasag de a gyereket az szeretnem<3
2013. aug. 17. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
EGYÉBKÉNT a gyerekvállalás 2 ember döntése kell, hogy legyen
2013. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, 27 hetes terhes. Első hónapban sikerült. Én úgy gondolom, hogy csak a gyerek miatt is lehet teherbe esni, de ez önzés. Legalább meg kell próbálni normális családi életet biztosítani neki (vagy ezzel a fura fazonnal, vagy mással). Egy gyereknek mindkét szülőjére szüksége van, lehetőleg úgy, hogy ők boldogok együtt. Ennyire nem kellene félned a teherbeesés nehézségeitől 30 évesen, és csak azért szülni egy gyereket egy pasinak, aki ilyen fura feltételeket szab, mert kifutsz az időből. Egy -két évet még adnék magamnak a helyedben, hogy alaposan meggondoljam, tényleg _ezzel_ az emberrel akarom leélni az egész életem? A gyerek veled lesz kb. 20 évet, majd éli a saját életét, te meg ránézel erre a fazonra (ha még ott lesz), és mire fogsz gondolni? Hogy jaj, de jó, hogy mellettem van, élvezem majd a következő 30+ évet vele leélni? Vagy azt, hogy gyereket csinálni jó volt, de kizárt, hogy az agyamra menjen halálomig... ?? Gondold át!
2013. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
10 eve vagyunk egyutt es 7 eve lakunk egyutt....csaladi allapotunk jo hirtelen arra gondoltam hogy tudja h nem termekeny es fel elmondani...?
2013. aug. 17. 09:58
 8/9 anonim ***** válasza:

az előzőt folytatnám: gondold át nagyon!!!!

ezt írtad: ha nem is a hazzasag de a gyereket az szeretnem" ezt mondd el hangosan és értelmezd magadnak!!!! gondold végig, te mit akarsz!!! beszéld meg a pároddal, ő hogy gondolja! egy gyerek az nem csak egy kisbaba, akive lehet babázni, pár évet otthon lenni, szép ruhákba öltöztetni, dicsekedni vele, hogy már miket tud, hanem egy kis emberke, akiért a szülei felelősek!!!

(37 évesen nászéjszakán estem teherbe, első próbálkozásra, mert esküvő előtt nem akartunk gyereket, csak utána).

2013. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 éves kapcsolatban ez a férfi akkor hajlandó csak feleségül venni, ha terhes vagy, mert akkor már úgy érzi, nincs más választása. Ez nem rángat meg benned semmilyen csengőt??? Szerintem nagyon sok évet dobtatok ki mindketten az ablakon, ha nem tudtok erről normálisan beszélgetni.
2013. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!