Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye, hogy ismét...

Mennyi az esélye, hogy ismét "elhal" a baba, ha három hónapja 6-7 hetesen elhalt már egy babám?

Figyelt kérdés
Három hónapja, 6-7 hetes terhesen elhalt a babám, állítólag beteg volt (nagy görcseim voltak végig). Most ismét 6 hetes vagyok, de nagyon tartok a kudarctól!
2007. szept. 27. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nagyon sajnálom,hogy a babád meghalt.

Próbálj ne idegeskedni,pihenj sokat,vitaminok.ez a babád biztosan ege´szséges lessz.Vigyázz magadra nagyon.

2007. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem lesz semmi baj! Örülj a babádnak! Jó egészséget kívánok Nektek!
2007. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia . mondhatnám én is abban a cipőben jártam amiben te. nekem is elhalt a babám 6hetesen és nekem is 3 hónapja. ha viszont most megint teherbe estél akkor nagyon vigyázz magadra pihenj sokat és szedjél vitaminokat. próbáld elfeledni ami történt tudom nem könnyü de most erre a babádra koncentrálj s ne a multra! ez a kis bébi majd kárpótól minden szenvedésedért. nagyon vigyázz magatokra gratulálok a babádhoz!!!
2007. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom nem függhet össze az előző eset a mostanival! Valószínüleg nem szervi elváltozás miatt halt el a magzatod, hiszen akkor az orvosod ezt jelezte volna. Kegyetlenségnek tűnhet amit írok, de a dokik ilyenkor azt szokták mondani, hogy valószínűleg nem volt egészséges az a magzat és ezért történt meg a "kilökődés" (bocsánat, de inkább ilyenkor mint később, ugye ebbe egyetértünk?!). Pihenj sokat és ne legyenek rossz gondolataid. Szerintem nagyon fontos a pozitív gondolkodás, hiszem, hogy a babák már ilyenkor is érzik a mi hangulatunkat! Várd nagyon és tudni fogja mindig mennyire szereted! Minden jót kívánok!
2007. okt. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!