Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Rétvári Csabáról mi a...

Dr. Rétvári Csabáról mi a véleményetek? Milyen doki, mennyire alapos? Mennyit kell rá várni rendeléseken? Szülésnél milyen? Amúgy milyen a szigetvári kórház?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!A kórházról és Rétváriról is csak jót tudok mondani.Nekem ugyan nem ő az orvosom,de 2x uh-zott.Nagyon jó fej,kicsit szabadszájú,de nekem pont ezért szimpi.A 12.heti genetikai uh-t ő csinálta,nagyon alapos volt,mindent elmagyarázott,még 3d-re is átkapcsolta az uh-t.Meg tudta mondani a nemét is :-)

Üdv:35hkm

2013. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kicsiverga válasza:
Nekem ő az orvosom és csak jót tudok mondani róla.Amiért őt választottám:emberséges,a d.e.rendelésen pont olyan alapos és normális mint a magánrendelésen.Ultrahangozni miden hónapban szokott nagyon alaposan.Mindegy hogy de vagy du mész mindíg sokan vannak.engem császároztak így is nagyon jó fej volt.Az elsö fiamat szegeden szültem utáltam a másodikat Szigetváron és sokkal jobb most a harmadikat is itt szülöm és nagyon örülök neki.
2013. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első kicsim Bp-en született, császárral. A második itt, természetes úton. Nem ő volt a dokim, de uh-zot, és találkoztam vele. UH-n nagyon alapos, egyébként én nem értettem soha amit mondott, hadar nagyon. Neki van a legtöbb betege a szülészeten, szerintem nem véletlenül.

Maga a kórház nagyon családias, kissé talán vaskalaposnak tűnhetnek a szokások, nem baba-mama barát, de tiszta, felújított.

2013. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!