Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen vettek le kenetet,...

36 hetesen vettek le kenetet, és ma jött meg az eredmény. Találtak valami baktériumot, amire kaptam gyógyszert? Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
7napig kell szednem. Mi baja lehet a babának, ha addig megszülök, amég le nem jár ez a 7 nap?
2008. jún. 30. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
már nem hinném , hogy gond lenne a tablettából, inkább szedd be, mert azért kaptad, hogy szülésközben a baba ne kapja el a bacikat, mert az nagyobb gond lehet..szedd be, hogy minél előbb megtisztulj...szülésnél fontos a "steril" hüvelykörnyezet.ne aggódj!
2008. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne izgulj.Vannak olyan antibiotikumok,amik nem károsak a babára.Te biztosan olyat kaptál.A gyógyszer pedig őt is fogja védeni,ha előbb megszületik.
2008. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,ha esetleg előbb beindul a szülés, az orvosok tudnak majd róla, ha szólsz,hogy milyen eredményed van,és szülés közben neked is, és ha kell szülés után a babának is adnak infúziót,(antibiotikumosat).Ne félj,nem lesz baj.

36 hetes kismama

2008. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt streptococcus, valszínűleg neked is az van. Én nem kaptam rá gyógyszert hanem a szülés előtt 4 órával adtak 2x antibiotikumot vénásan. Azt mondják, hogy így még kevésbbé hat a babára mintha gyógyszert szedtem volna. Azóta 3 hónapos a kislányom és teljesen egészséges. Szép szülést kívánok!
2008. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!