Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismamának erős tejszer...

Minden kismamának erős tejszerű fehér folyása van 34-dik terhességi hétben?

Figyelt kérdés

Távozni kéne ennyi sok valamilyen folyadéknak terhesség alatt? Álltalában sürű szokott lenni napi 5-6 alkalommal nagyobb mennyiségű bugyi áztató, de van mikor olyan mint a tej és bugyi nélkül nem is merek lenni este sem mert váratlan pillanatban elkezd folyni belőlem. Ez már terhességem kezdete óta így van.

3 szor mentem el hüvely vizsgálatra és mind 3 szor írtak fel hüvely kúpot, mintha hüvely fertőzésem lenne, pedig nem. A kúpoktól nem múlt el nem csökkent.

Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?



2013. aug. 22. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nem tudom,h mindenkinek van-e,de én is "szenvedek" tőle.Én is az elejétől tapasztalom ezt es kb a 30.héttől van néha ilyen tejszerű valami.Orvosom szerint teljesen normális,ilyenkor jobban védekezik a hüvely.Kitartás,már nincs sok hátra :-)

Szép napot!

35hkm

2013. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van tejszeru feher folyasom, de nekem nem nagy mennyisegben. Pl tisztasagi betetet sem kell hasznalom. Egyszer egyszer jon csak nagyobb mennyisegben, pl reggel, azutan semmi.


35hkm.

2013. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem elég kellemetlen mert nekem állandóan ilyen fehér színű váladék távozik belőlem, és szeretkezéskor a párom pénisze is csupa fehér váladékos.

Hüvelyi fertőzésem tuti nincsen mert nem viszket nem ég sehol sem csak jön a fehér anyag.

Néha meg is ijedek nem -e a magzat vizem csurog.

2013. aug. 22. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is bizony van jo nagy mennyiseg :) Engem a vedonom megnyugtatott,hogy ez normalis igy a vegehez kozeledve azt mondta akkor roblema ha zoldes vagy barnas vagy a szagos. 35h kismama :)
2013. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!