Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Friss terhes vagyok. Nagyon...

Friss terhes vagyok. Nagyon szerettem volna már a picit, nagyon vágytam rá, de megijedtem! Normális ez?

Figyelt kérdés
Az első babánk lesz. 22 éves vagyok, 1.5 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon szeretjük egymást. Megszakításosan védekeztünk. Úgy voltunk vele, ha jön jön, ha nem, akkor nem. Saját lakásunk sincs még, így a szüleimnél élünk... Örülök a picinek nagyon, nagyon-nagyon! A párom is. Mégis megrettentem!
2013. aug. 22. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális! 22 éves vagy, fiatal vagy! A párod mennyi idős? munkátok van?

Nagyon nagy felelősség egy kicsi baba, rettentő sok türelem kell hozzá, és persze energia is:)

Megváltozik az életetek. Már nem Ti lesztek a fontosak, hanem Ő!


Boldog Babavárást, és nyugalom:)

2013. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekunk saját házunk is van, mind a ketten dolgozunk. 7 hónap után estem teherbe, nagyon ki voltam addig akadva,hogy nem sikerul a baba. Mikor teherbe estem megrémultem. Kell egy kis ido, mire az ember megszokja a helyzetet.

Most ugy dontottunk, hogy johet a kis tesó, úgy sem jon korán ossze. Persze most elsore ossze jott. Még a kezem is bereszketett mikor a pozitív tesztet fogtam. Olyankor esik le, hogy Ur Isten, mi torténik.

2013. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, ezért rettentél meg, ez természetes. De ha mindketten akarjátok, és a szülőknek is rendben, hogy átmenetileg ott éltek, akkor nincs ok aggodalomra. Gondolom, mindketten dolgoztok, így nem a szüleitek tartanak el benneteket. Akkor idővel a lakhatás is megoldódik.
2013. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én munkanélküli vagyok, a párom dolgozik. Igazából az anyagiak nem gond...


... De mégis mijedtem.

2013. aug. 22. 13:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Javítok: Megijedtem.
2013. aug. 22. 13:35
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Csak GYES-t fogsz kapni! Ez sem gond? Én így nem mertem babát vállalni, mert az semmire sem elég sajnos!
2013. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nyugi! Szintén 22 éves vagyok,mi terveztük a babát,nagyon vágytam rá..persze olyan hirtelen jött,első hónapban,hogy nagyon megrémültem,hogy most mi lesz,jo anya leszek e.stb.,de mikor megláttam az uh.on ,hogy dobog a kis szíve elszállt minden ijedségem,félelmem..hiszen ő a mi kisbabánk,a szerelmünk gyümölcse! :) Természetes,hogy félsz,de majd átmegy :)


13+6 hkm

2013. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
De gratulálok a babához, azóta már én is anya vagyok és ismét babát várok! De én a szülőkhöz nem szülném a babát, de ez az én véleményem, szerintem nem egészséges hosszú távon.
2013. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. terhességem, 36 éves vagyok, akartuk őt, mégis megrémültem, mikor megláttam a két csíkot:-) Pedig mindenünk megvan már, ami kell, saját hát, két autó, elegendő szoba... Erről ennyit, normális a reakciód, gratulálok :-)
2013. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem gond, hogy csak GYES-t kapok, mert a párom nagyon jól keres.


A szülőknél élést max 1 évre tervezzük, azután költözünk.


Most nem az a kérdésem, hogy vállalnátok -e babát, vagy sem... mert már itt van a pocakomban és szeretném. Csak kicsit megijedtem... Én csak tapasztalatokra vágyom, voltatok- e így? Mikorra ment át?

2013. aug. 22. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!