Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhesen három nagy...

12 hetes terhesen három nagy ruhásszekrényt, egy többrekeszes nagy könyvespolcot bevállalhatok áttörölgetni a férjem segítségével, vagy inkább hívjak segítséget?

Figyelt kérdés
2007. szept. 28. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy beteg!!!!!ha nem érzed tehernek,nyugodtan csináld,szerintem nem kell a férjed se!ne emelj nagyot,ezenkivül bármit ami nem megterhelö!szerinted aki terhes az nem takarit?:D
2007. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehezet ne emelj, ezen kívül BÁRMIT csinálhatsz! Ha nem hagyod el magad, továbbra is tezsel-veszel, sokat sétálsz, mozogsz, akkor szülni is könnyebben fogsz! Nem beteg vagy, hanem terhes! Gondolj bele: a természeti népek kismamái helyett hoz valaki vizet a folyóról? Ha természetes állapotnak fogod fel, nyugodtan csináld, amit kell, csak ne erőlteds túl meged!
2007. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyáink terhesen még a kertet is felásták, ha kellett, mégis itt vagyunk!
2007. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Abszolút csatlakozom az előttem írókhoz. Ha csak az orvos nem mondta, hogy különösen kell vigyázni magadra, akkor nyugodtan csinálhatsz bármit. Ne emelj nehezet, de takarítani azt szabad. Én most 7 hetes vagyok, és eszembe sem jutott, hogy ne takarítsak, sőt még tornázni is járok. Persze csak okosan.

2007. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
meg ot nagy szekreny attorleset is bevallalhatod,ha elfaradtal pihenj meg,emelni nem szabad'
2007. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mosógépet tettem be párommal a helyére anno. Most mégis itt fekszik a kiságyba a kislányom. Nem lett semmi baja. Csak óvatos légy, pihenjetek azért cipekedés közben.

2007. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd el magad, nyugodtan csinálj mindent úgy, mint azelőtt! Én 23 hetes vagyok, múlt hétig dolgoztam én napi 5-6 km-t biciklizek. Jól esik a derekamnak, és nem szeretnék eltunyulni.
2007. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség nem betegség! Nyugotan bármit csak ne hirtelen mozdulatokkal. Persze nem kell feltétlenül cipelned. Én a 31. hétig kocogtam. És még utána is sokszor azon kaptam magam, hogy futok lefelé a lépcsőn, és fogócskázok a kutyámmal. Nem mindenki egyforma, ha megeröltetőnek érzed inkább kérj segítséget.
2007. okt. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!