Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megcsinálják a...

Szerintetek megcsinálják a fogamat sztk-ba ha a lakcimkártyámon az új cim folyamatba van? Területileg. Gyökér kezelni kell még szülés előtt megcsináltatnám hogy ne fájjon már akkor. Ha megmondom hogy fáj meg kismama is vagyok, csak ellátnak, nem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy folyamatban van az új címed?

Nem értelek, mert a lakcímkártyát azonnal kiadják, nem kell rá napokat várni.

2013. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a címváltozás miatt másik SZTK-ba kell menned, akkor nem hinném, hogy fogadnak. Engem terhesen sem akartak fogadni a nőgyógyászaton, csak kikönyörögtem és elmagyaráztam, hogy a területileg illetékes rendelőintézetem vidéken van. Elmagyarázták, hogy, ha megvizsgálnak, a vizsgálat díját nem rendezi senki az intézetnek, de kivételesen elláttak.
2013. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most voltam a fogdokinál és elláttak meg el is fognak, nem baj ha még nincs meg az új lakcimkártyám , sőt nagyon kedvesek voltak :)
2013. aug. 23. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!