Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magasvérnyomás mennyiben...

A magasvérnyomás mennyiben árt a magzatnak?

Figyelt kérdés
9 hetes kismama vagyok és a vérnyomásom folyamatosan 160/100 vagy 150/90! Gyógyszerrel beállítható? Nagyon aggódom!
2007. szept. 28. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltál már?Ha nem mindenképpen menj el,mert igen veszélyes a magas vérnyomás rád nézve is és igy a babára is természetesen!Az orvos be fogja neked állitani ill.lehet szabályozni gyógyszerrel.Ne aggódj,csak menj el minél hamarabb!Grat.a babához!
2007. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos koraszülést eredményezhet a magas vérnyomás. Éppen ma volt a TV-ben az a kisbaba aki egy fél évvel ezelőtt született 15 héttel korábban 30 dekásan. Életben maradt, most fél évesen egy kicsit több mint 2 kiló. Ki is hangsúlyozták hogy az anyukának magas vérnyomása volt. De ne aggódj, az orvosod biztos tud rá megoldást!
2007. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon magas a vérnyomásod! Én a terhesség előtt gyógyszert szedtem, de a terhesség alatt egy jó darabig nem kellett. Aztán adódtak problémáim és újra az égbe szökött. Gyógyszert kaptam, amit terhesen is szedhettem. Nagyon vigyázz mert mind a kettőtöknek komoly baja lehet! Sürgősen menj orvoshoz!
2007. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia engem terhesség előtt is kezeltek vérnyomás csökkentővel és nekem is mint az előző hozzászolónak a terhesség elején nem kellett szedni,de egy hete újra szedem ingadozott és egyre magasabb volt,és nem akarok ártani a babának,van direkt terhesség alatt szedhető,de mindenképp fordulj orvoshoz.Sok sikert
2007. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!