Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kazincbarcikán milyen árkategó...

Kazincbarcikán milyen árkategóriák vannak a 4d-s ultrahangon? (babamozi)

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Amit én tudok, az nem Barcikán van, de szerintem nagyon jó. Miskolcon, a Semmelweis kórházban 12.000 Ft, kb fél óra, nézik a szerveket is, kapsz ajándék Dvd-t és 2 db képet.
2008. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


negyedóra: 6000 Ft, félóra pedig 10000 Ft, az Építők útján van, 2 db képet és egy DVD-t is kapsz!


Ki az orvosod?

SziasztokK

2008. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Váradi a dokim. Szeretnék minél kevesebbet fizetni, ugyanis a fő indok nálunk az az, hogy megnézzük így is, hogy egészséges-e a baba. ilyenkor a doki csinálja, vagy asszisztens?
2008. júl. 2. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is Váradi, és mi is ezért mentünk el. Nekünk az asszisztens csinálta!


Megkérdezhetem, hogy Ti mennyit adtok Neki, mert még én nem tudom mi a tarifája ( a szülésre gondolok)!

Remélem minden rendben lesz a babával!!!!!

2008. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsi, csak most olvastam a választ. nem tudom, mennyit adunk.. attól is függ, hogy lesz-e szülésznő és hogy mennyit foglalkozik majd velem....
2008. júl. 7. 16:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi tavaly 3e ft-ot fizettünk, ha jól emlékszem. Kb negyed órás volt, az asszisztens csinálta. Nálunk is az volt a szempont, hogy megnézzük, minden a helyén van-e. Két kép járt ehhez az árhoz. Nekem is Váradi volt a dokim, szerintem jó választás!! A többi dokival ellentétben azokkal a kismamákkal is kedves és figyelmes, akik nem az ő betegei.
2009. máj. 27. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!