Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogantatástól kinek hány...

Fogantatástól kinek hány napra lett pozitív a tesztje? Mikor érdemes először tesztelnem?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,hogy mihamarabb megtudjam,ha terhes vagyok,mert 4 hónapja volt egy spontán vetélésem és a hormonális kezelést,minél hamarabb el kellene egy esetleges terhességnél és a barátcserjét is rögtön abba kellene hagynom.Pont peteérés napján voltunk együtt a párommal ovulációs teszt szerint.Remélem sikerült újra várandósnak lennem!!!

2013. aug. 26. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem december 30.-an volt pozitiv az ovulacos tesztem, 31.-en voltunk együtt, januar 12.-en lathatoan pozitiv volt a terhessegi tesztem.
2013. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján már biztos kimutatja,lehet 2-3 nappal előbb is,de az nem 100%.
2013. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy később volt a peteérésem.Normál ciklus szerint 11.-én kellett volna lennie és 28.-án kellene megjönnie,de peteérésem 20.-án volt.19.-én lett az ovulációs teszt pozitív és 20.-án voltunk együtt,hasonlóan,mint az első válaszolónál.
2013. aug. 26. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Méred a hőd? Mert ha igen, akkor az szépen mutatja a beágyazódást. Dpo7-8 körül kezdődik a beágyazódás, ami 5 napig tart. Legkorábban Dpo12-13 körül érdemes tesztelni, előbb semmiképp. Nekem ma, dpo 13-on lett halvány pozi a tesztem.
2013. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
November 17.én volt peteérésem, akkor voltunk együtt. December 1.jén egyértelmű pozitív lett a teszt.
2013. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
pozitív ovulációs teszttől számítva a 9. napon nagyon-nagyon halványan
2013. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
DPO 13. nap
2013. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Május 23-án fogant a baba és június 6-án kellett volna megjönnie, de elmaradt a vérzés. Aznap reggel már halvány pozitív lett a tesztem. :-) Én azt is tudom, hogy június 3.-án volt a beágyazódás, mert erősen görcsöltem.
2013. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!