Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos szerint elhalt az...

Az orvos szerint elhalt az egyik magzat de hogy nőlhet?

Figyelt kérdés
Az van hogy a feleségem ikrekkel volt/van terhes és az egyik 12 hetesen meghalt az ultrahanngos szerint nos de szintén úgy növekszik mint az egészséges magzat de már 25 hetes terhes na ha 12 hetes korban elhalt az egyik akkorra ma már nem kéne hogy legyen belől semmi vagy el akarják titkolni az egyiket? Erre kérek normális konkrét válaszokat légyetek szívesek

2013. aug. 26. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
micsoda?? én ilyet még nem hallottam! és mégis hogy és mikor vennék el? a szüléskor az anya magánál van (ha nem altatásban van)
2013. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk nem tudnak megcsinálni, hiszen ott van az apuka, vagy valamelyik rokon jobb esetben, így hogy titkolnák vagy vennék el a babát! Még akkor is, ha altatják az anyukát. Szerintem ez a kérdés kezd nekem kamu lenni!
2013. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Kamu kérdés.
2013. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát akkor basszátok meg ha kamu akkor gondoljátok magatokat a mi helyzetünk és akkor majd én is azt fogom írni, hogy ez kamu kérdés oké?
2013. aug. 28. 13:56
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne kamu, nem lennél ideges, meg eléggé értelmetlen a fogalmazásod!

Amit írsz ilyen nincs, olyat már el tudok képzelni, hogy az egyik doki nem hall szívhangot a másik igen, de olyankor célszerű (egy normális ember legalábbis), elmegy másikhoz, vagy harmadikhoz, ha akkor sincs szívhang, akkor valóban meghalt a magzat.

De te nem írsz semmit sem! Hogy hogy vannak? ?Mit mondott a doki? Végül van 2 szívhang? Így eléggé hihetetlen ez az egész!

2013. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
múlt héten voltunk pesten de szívhangot nem néztek de egy folytábat azt hajtogatják hogy ez egyik magzat elhalt de akkor hogy a f#szba azonos a másikkal az élő magzattal ezt nem értem ez nem fér a fejembe egy halott magzat az fejlődik tovább vagy én vagyok a hülye vagy az orvosok!!!!!!!!!!!
2013. aug. 28. 15:11
 17/18 anonim ***** válasza:
Alap, hogy néznek szívhangot, minden uh-kor!
2013. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia.

Voltatok azota orvosnal? Tudtok mar valamit?

2013. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!