Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Remelem nem vagyok terhes....

Remelem nem vagyok terhes. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete majdnem minden nap emelygest erzek,de nincs hanyinger,hanyas ilyesmi. Az erdekes,hogy mindig del vagy kora delutan erzem ezt es soha reggel.Tehat nincs reggeli rosszullet. A parommal vedekezunk mindig es plusz fogamzasgatlot szedek. Szerintetek ez gyanu a terhessegre vagy valami betegseg all a hatterben? Koszonom valaszaitokat.

2013. aug. 28. 23:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Az etvagyam pedig megnott azota. Egyfolytaba ennek valamit..
2013. aug. 28. 23:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Nyugi! Tuti, nem vagy terhes! Duplán védekeztek? Kizárt, hogy terhes legyél!
2013. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. De azért vegyél egy tesztet.
2013. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinnèm, bár amikor kiderült, hogy terhes vagyok én sem reggel voltam rosszul hanem 10:00-12:00 körül. Sosem hánytam csak szédültem. Szóval a fenti tünet utalhat terhességre is, de csak UTALHAT :-) Ti védekeztetek szóval így tuti nem vagy terhes. Ha szeretnél megnyugodni, vegyél tesztet. Amúgy mikor fogamzásgátlót szedtem, én is sokszor produkáltam terhességi tüneteket, de persze nem voltam terhes.
2013. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!