Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy keveset mozog?

Maja86 kérdése:

Lehet hogy keveset mozog?

Figyelt kérdés
Én a 20. hétbe vagyok és egy picit aggódom mert a baba nem nagyon mozog,csak ilyen bizsergést érzek. Van hogy napokig nem érzem. Ez normális? Ez az első baba. :)
2013. aug. 31. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt figyeld meg,hogy 1 adott időben pl:délután 4 és 5 óra között mozog akkor abban az időben minden nap érezni lehet nem kell neki egész nap hiszen még nagyon pici,szóval mikor érzed mozog a leg intenzívebben érezhetően nézz az órára és másnap ugyanabban az órában érezni fogod,az én védőnőm mondta ezt nekem mert bár 2-hete mozgott nem tudtam,hogy az ő :D
2013. aug. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális,nyugi.Első baba ès mèg picike.Nekem volt hogy 3-4 napig nem èreztem ilyenkor ès ha nem lett volna szivhangfigyelőm,tuti agyvèrzèst kapok az idegeskedèstől.Várj mèg....fog ő mèg mocorogni bőven. Kitartás ès egèszsèget nektek.39+2hkm
2013. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!