Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes ismama vagyok. Tegnap...

28hetes ismama vagyok. Tegnap éjjelre megfájdult a fogam, mert előtte való este beletört. Ma kihúzták a gyökerét ami gennyes volt. Elfelejtettem megkéárdezni a fogdokit, hogy milyen fájdalomcsilapitot vehetek be. Algopyrint lehet használni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, a múlt héten iszonyúan fájt a fogam, amit gyökérkezeltek. Nekem a gyógyszertárban egy paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót adtak (Mexalen a neve, előtte sosem hallottam róla) ami használt, recept nélkül kapható.
2008. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy-egy algopyrint és valamilyen más fájdalomcsillapítót lehet szedni nekem azt mondta a dokim. ha huzamosabb ideig kell szedned akkor kérdezd meg a háziorvost mit szedhetsz.
2008. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 hete húzták ki a fogam. Kérdeztem is a fogorvosomtól, hogy milyen fájdalom csillapítót szedhetek terhesen. Azt mondta kérdezzem meg a nőgyógyászomtól. (a nőgyógyászhoz végül is e miatt nem mentem) A fogorvos amit ajánlott, az kamilla teával való öblögetés, és rágjak szegfüszeget. A kamilla gyulladáscsökkentő, a szegfüszeg fájdalomcsillapító. Egyiket sem használtam őszintén szólva. 3700 Ft-ért vettem a gyógynövényesnél Aloe Vera gélt (eredetileg az allergiámra vettem), de jó hatással volt a foghúzásomra is. Mellesleg nem fájt annyira a foghúzás helye, mint ahogy emlékeztem rá tini koromból. Úgy hallottam, hogy terhesen 2x olyan gyorsan gyógyulnak a sebei a kismamáknak.
2008. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!