Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy a szextilal...

Miért van az, hogy a szextilalomtól teljesen ki vannak borulva a kismamák?

Figyelt kérdés

Talán attól félnek, hogy a párjuk elhagyja őket? Vagy ennyire kívánják, annak ellenére is, hogy az orvos világosan megmondja, hogy tilos? Az ész ilyenkor nem kerekedik felül a vágyakon? Szerintem ezen úrrá lehet lenni, ahogyan egy férfit is érik ingerek, mégse kapja elő a szerszámot, hanem türtőzteti magát...

Van akinek tényleg ez a legnagyobb baja veszélyeztetettség esetén, hogy nem kufircolhat?


2009. nov. 1. 15:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%

van igen és?

Más pasik meg meg akkor sem tudják magukat visszafogni mikor barátnőjük van. vagy a barátnőjük mentsruál.

És egy terhes kismama jobban kívánosabb, de legalább a férjét kívánja. És amúgy igen elég rossz lehet, mikor a szerelmed péniszét nem érezheted magadban, nincs egyesülés, közben meg élsz halsz érte. Tudod ilyen a szerelem.

2009. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy az anyai ösztönnek erősebbnek kéne lennie mint a szexuális ösztönöknek...
2009. nov. 1. 16:08
 3/43 anonim ***** válasza:
86%

Miért kéne? ez valami szabály? vagy csak te gondolod így, és akkor annak úgy kell lennie?

Egy anya, vagy egy kismama attól még ugyanúgy NŐ mint, egy nem terhes.És hagyjuk már ezt a kinek milyennek kéne lennie című hülyeséget. Mindenki olyan amilyennek lenni akar. Gondolom te is, és mégis vannak hibáid.

Neked meg nem kéne olyannak lenned, aki nem tud elfogadni másokat.

2009. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%

Nem értek veled egyet. Megmondom őszíntén, hogy imádom a lányom, ő az életem (egyik) értelme, de az anyai ösztönök csak a megszületése után pár nappal! törtek elő belőlem. Le lehet nézni ezért, de ez van. Persze szerettem Babót már a pocakban is, de nem tudtam elképzelni, hogy milyen lesz a jövő. És szerettem akkor is nagyon-nagyon, amikor megszületett és magamhoz öleltem, de közben ott volt a fura érzés is, hogy ő tényleg az enyém? Hogy úristen, most már én vagyok érte a felelős, rám van bízva egy ilyen kis élet.

Valamint meggyőződésem, hogy ugyanolyan fontos, hogy feleség/társ vagy, mint hogy anya. Ugyanis nem magadnak szülsz gyereket, jó esetben két ember szerelmének a gyümölcse, 3. (4. stb) tagja a kis családnak. Ehhez pedig apa is kell ugye. Aki szintén figyelmet igényel, akit szintén imádok (csak persze másképp). Soha eszembe nem jutott, hogy a férjemet elhanyagoljam csak azért, mert megfogant/megszületett a lányunk. A hormonok miatt a szex csak később lett újra jó, de fejben már nagyon szerettem volna. Valamint a terhesség során tényleg kívánósabb lettem volna, csak sajnos veszélyeztetett voltam én is. Jó összevissza írtam, de remélem azért érthető volt valamennyire.

2009. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%
Nem a kismamák vannak kiborulva tőle, hanem a kispapák. Amúgy a férjem is kibírta a 6 hetet házasélet nélkül, bár néha panaszkodott.
2009. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Olvassátok el a kérdést... veszélyezetettség esetén...
2009. nov. 1. 16:25
 7/43 anonim ***** válasza:
82%

elolvastuk

Eüs- vagyok, amúgy első hozzászóló.

Ha terhes vagy és elmész dokihoz fejfájás miatt is már veszélyzetetté nyilvánitanak. Meg mindenért.

Lehet úgy is szexelni, hogy nem durvulnak be.

A másik meg, hogy mindekinek saját felelőssége.

Mit vagy ezek ki akadva? rád nincs hatással.

2009. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiakadva, de Te úgy látom igen. :) Az, hogy fáj a fejed, az nem tesz veszélyeztetetté, viszont az, hogy a méhszájon tapad a lepény, vagy nyitva a méhszáj, az igen. És aki ilyen esetekben sem tudja féken tartani magát... Nem minősítem.
2009. nov. 1. 16:48
 9/43 anonim ***** válasza:
91%
most vagyok 30 hetes,az eleje ota nem szexelünk,merő óvatosságból,pedig lehetett volna.most már nem lehet,mert nyitva a méhszáj,nagyon kivánom,de kibirom,a fiam mindennél többet ér,és a párom nagyon megértö,de attol én még öt szokom kényeztetni,mert megérdemli
2009. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%

Én is veszélyeztetett voltam már 5 hetes kismamaként.Fenyegető vetélés miatt majd később is csak problémám volt koraszülés veszélye is fent állt.

Vagyis én kibírtam 9 hónapot +6 hetet szex nélkül és nem okozott gondot.Azt nem mondom, hogy néha nem kívántam a férjem, de mindketten kibírtuk.Fontosabb volt az, hogy időben és egészségesen megszülessen a kislányunk.

Én sem értem miért kell ezen kiborulni, de hát nem vagyunk egyformák.

2009. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!