Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfelelo a nagysaga a picinek?

Megfelelo a nagysaga a picinek?

Figyelt kérdés
Ugyebar utolso meglevo menzesz elso napjatol szamitjuk a baba korat, vasarnap voltunk 8hetesek. A merete 4,7mm.
2013. szept. 3. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem írtad el?Vagy később foganhatot?A lányom 7 hetesen ,a 9mm volt,a fiam pedig 9 hetesen 21mm.
2013. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt elég szubjektív megítélni, nekem 6+-en volt 7 mm az embrióm, de akkor már 7 hetesnek kellet volna lennem, tehát egy héttel kisebb volt, a 12. héten még mindig 1 héttel kisebbnek mérték, a 14. héten meg már 15 hetesnek. Ki tud ezen elmenni??

Ha volt szívhang akkor valószínűleg minden rendben lesz.

2013. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6+4-hét akart lenni.
2013. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia...szerintem kicsi 8hetesnek...nekem 6+0 volt 2mm 8+3 20mm


15 hkm

2013. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem irtam el. Julius 7.-en volt az utolso verzesem elso napja. Onnan kell szamolni ugy tudom. 4,7mm. Augusztus 29.-en voltam eloszor dokinal akkor semmit sem latott. Ra 2hetra mar 4,7mm-t mondott. Vagy az elmaradt menzesztol kell szamolni?
2013. szept. 3. 15:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyémet 8 hetesen 7 mm-nek mérte, de mondta is , hogy csak 6+5-nek felel meg. Most 33 hetes vagyok, azóta is kissebb jó egy héttel, ki is toltuk a szülést + egy héttel, mert én biztosra megmondtam, hogy mikor foganhatott:-) Nálatok ilyesmit lehet tudni esetleg? Nem mindig könyv szerint fogannak ezek a bébik:-)
2013. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Minden egyes nap "babat csinaltunk" szoval barmikor tortenhetett. Kicsit raparaztam hogy nem jol fejlodik a babucim... Mult csutortokon mondta a doki h 2het mulva mar szivhangot is hallgathatunk. Ami ugye 6hettol van. Tehat mosz elmeletileg 4hetesnek kene lebnem minimum. Ahhoz viszonyitva jo a meret gondolo. Viszont a menzeszhez valo szamitasok 8hetet mondanak.
2013. szept. 3. 18:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 9 hetesen voltam először orvosnál és 26mm volt a baba.

Lehetséges hogy nincs okod a félelemre,össze szedi majd magát,de a méretei alapján 4-5 hetesnek felel meg.

Szerintem elszámolt valamit az orvos...

Nem mondta hogy pici?

2013. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4es vagyok...most még nem volt szívhang?én úgy tudom,hogy egy 4,7mm-es babának már kellene lennie...nem értem..de nyugi,ha a doki nem mondott semmi rosszat,biztos minden rendben van.


15 hkm

2013. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

19:16- nem mondta hogy pici lenne, o is kb 5 hetet mondott de a szamolas alapjan 8+2 nek kene lennem.


19:20- azt mondta legkozelebb halgathatunk szivhangot es most van az az ido amikor gyorsabban kezd majd el noni a pici.

2013. szept. 3. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!