Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Margit kórházba szülni,...

A Margit kórházba szülni, fogadott orvos nélkül?! Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Érdekelne,mert nekem nincs dokim és odatartozunk területileg.
2009. nov. 1. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos én is oda tartozom, ezért inkább egy másik kórházban fogadtam dokit.De betöltött 37. hétig a Jánosba tartozol! :)
2009. nov. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért sajnos, ennyire rossz a véleményed a Margitról?

Én is oda tartozom és a doki, akihez járok ott dolgozik. Nekem nem tűnt rossznak a kórház, tavaly sajnos volt egy missed ab-m ott.

2009. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy nagyon jó dokim ott, akkor szülnék ott....

Pár napig feküdtem ott3 hónapja. Mondjuk a sebészeti részen, mivel vetélés gyanúval feküdtem bent, nem akartak az újszülött osztályra fektetni.

Volt a szobában egy kismama aki vmi bacit kapott el, ő koraszülés gyanúval feküdt ott emiatt, de mivel terhesek voltunk nem takarítottak :O döbbenet szerintem!!!

A másik, szombat- vasárnap vizit se volt, de egyébként is 1 doki volt 3 napig, gondolom ha végig bent lett volna biztos kidőlt volna.

Koszos volt az egész kórház, kevés a dolgozó, a zárómért 3x mentem vissza, mert nem volt ki lepecsételje, és még sorolhatnám.

Viszont egy szülés biztos más, lehet össze se lehet hasonlítani, elnézést ha megijesztettem valakit!!!!

36h

2009. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Területileg én is a Margitba tartozok, és elmentünk a Bajcsyba. A margitban feküdtem bent 6 hetesen pár napot, napi 8-9 hányás miatt vettek fel, mikor kiengedtek 3-4szer hánytam egy nap, és ez fokozódott napról napra. A dokikkal nem vagyok megelégedve, felesleges vizsgálatra is elküldtek, ami árthat a babónak, ok nélkül antibiotikumot akartak adni, a leletemet nem csatolták a záróhoz (pedig kellett volna), az ellátás elég gáz. A Bajcsy legalább egy normális korház normális dolgozókkal.
2009. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.3. vagyok. azt még hozzá tenném, hogy a Margitban most hivatalosan nincs is szülészet, János kirendelsége csak, védőnőm szerint ezért is lett rosszabb az ellátos :(

nálam meg pont az volt, hogy nem vizsgáltak. Persze mikor bementem megállapították a vérzés okát, utána hétfőn kikönyörögtem megint egy UH-ot.


Elöttem válaszoló, Te melyik osztályon feküdtél? Nagyon kíváncsi lennék, hogy hova fektettek :)

2009. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!